Modely Crafter

 Crafter je robustní a vysoce kvalitní automobil, který si poradí s nejnáročnějšími úkoly. Jako potvrzení je na něj proto poskytována tříletá záruka (max. 250 000 km ve třetím roce provozu).

 

 

Crafter skříňový vůz

Vytvořen pro ty nejnáročnější podmínky.

Ten, který zastane ty největší úkoly. Crafter skříňový vůz díky třem hmotnostním třídám, různým možnostem zvýšení a snížení hmotnosti, třem délkám rozvoru a čtyřem délkám nákladního prostoru můžete přizpůsobit všem Vašim nárokům a až pěti europaletám. Podle výšky střechy může objem nákladového prostoru dosáhnout až 17 m3. Velké zadní křídlové dveře a široké boční posuvné dveře umožňují rychlé a pohodlné nakládání skříňového vozu Crafter. Ať se však rozhodnete pro kterýkoli objem nákladového prostoru, Crafter skříňový vůz se vždy optimálně přizpůsobí Vašim nárokům na přepravu nákladů.

Showroom

Crafter valník

Zvládne zatížení, kdykoli je to nutné.

Crafter valník s jednoduchou nebo dvojkabinou spojuje komfort a funkčnost. V dvojité kabině najde dostatek místa až sedm spolupracovníků. Po odklopení sedáku zadního sedadla se otevře prostor pro uložení nástrojů a nářadí. Vše, co ještě potřebujete na stavbě, najde pak místo na robustní ložné ploše, jejíž velikost může být od 4,3 m² do 9,2 m². Jedna věc je však u vozu Crafter valník jistá - užitečné zatížení a ovladatelnost jsou vždy v optimálně vyváženém poměru.

Showroom

Crafter podvozek

Dokonale připravený pro každou nástavbu.

Díky nosné a stabilní rámové konstrukci podvozku Crafter bude Vaše práce stát na velmi solidních základech - ať s dvojmontáží nebo s jednoduchou montáží - "supersingle". Nezáleží tedy, zda se rozhodnete pro provedení s uzavřenou jednokabinou, nebo dvojkabinou, pro šasi bez střechy a zadní stěny či pro základnu pro integrované nástavby - široká nabídka splní i Vaše požadavky. Vyberte si model, který nejlépe splňuje Vaše profesní nároky. Individuální přizpůsobení vozu Crafter je možné v celé nabízené modelové paletě.

Showroom

Crafter kombi

Ten, který toho uvede hodně do pohybu.

Crafter kombi se vyznačuje zejména velkou nabídkou místa. V závislosti na délce rozvoru může mít Crafter kombi nákladový prostor o objemu až 6,7 m3 a díky paketům sedadel může mít až 9 míst k sezení. Všechna sedadla jsou samozřejmě vybavena tříbodovými bezpečnostními pasy a opěrkami hlavy, které je možné nastavit ve čtyřech směrech. Ať se jedná o transport hostů do hotelu, přepravu spolupracovníků ze stavby na stavbu nebo čistě nákladní automobil, univerzální prostor pro cestující vozu Crafter kombi se cíleně přizpůsobí Vašim potřebám.

Showroom

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím