Multivan Freestyle

Vytvořen pro dosažení cílů, které se nacházejí na Vaší cestě. Multivan Freestyle je dokonalým automobilem pro ty, kteří milují svobodu. Díky svému exkluzivnímu modrému laku „Summer“ probouzí touhu vyrazit za blankytem nevšedních dnů.

Vlastnosti Multivan Freestyle je dobře připraven na možnost kempování. K jeho výbavě patří prosklení „Privacy“ v prostoru pro cestující, paket pro přenocování a pohodlné lůžko s komfortní podložkou pro spaní.

Pohodlí na cestách

Díky možnosti zatemnění oken, kapesní svítilně "Mini", kterou lze nabíjet z 12V zásuvky, potahu lůžka, který je možné sejmout a prát a třem zásuvkám pod lavicí trojsedadla si ve voze Multivan Freestyle užijete spoustu komfortu. Stabilní multiflexboard v zavazadlovém prostoru pak plní dvě funkce - lze jej využít jako další odkládací plochu nebo jako zvětšení plochy pro spaní.

Nastupte si.

K příjemnému kempování nestačí pouze postel. Proto je možné integrovaný skládací stůl vozu Multivan Freestyle rozložit i mimo automobil. K němu se lze posadit na dvě skládací židle, jež jsou jinak uložené v kompaktním tvaru v zadních výklopných dveřích.

Ještě více stylu a komfortu

Volitelný paket "Freestyle Plus" zahrnuje přední LED světlomety, LED zadní světla, ostřikovače světlometů a sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny "Devonport".

Volitelný paket "Komfort" obsahuje klimatizaci "Air Care Climatronic", komfortní palubní desku, dekory "Dark Silver Brushed" a dekorační pruh v provedení "Anthrazit Metallic".

Volkswagen Car-Net.

Díky systému Car-Net zažijete novou dimenzi komfortu a infotainmentu. Můžete tak získat užitečné aktuální informace z internetu a propojit chytrý mobilní telefon s Vaším automobilem. Systém Car-Net je pro Multivan Freestyle součástí výbavy na přání.

Sériová výbava

Exteriér

• Madla dveří, kryty vnějších zpětných zrcátek a nárazníky v černé barvě se zvrásněnou strukturou
• Madlo výklopných dveří zavazadlového prostoru lakované v barvě vozu
• B-sloupky karoserie v matné černé barvě
• Nápisy "Freestyle" na bocích vozu1
• Prosklení "Privacy" v prostoru pro cestující
• 17palcová designová ocelová kola s kryty středů kol

 

Interiér

• Exkluzivní látkové potahy sedadel "Kutamo" se středními plochami v modré barvě

 

Funkční výbava

• Paket pro přenocování
• Multiflexboard
• Komfortní podložka pro spaní
• Skládací židle uložené v zadních výklopných dveřích
• Zadní výklopné dveře s integrovaným osvětlením

Multivan

Vynikající i ve své šesté generaci.

Výrazný design a výbava interiéru jsou znakem jeho jedinečnosti a stylu. Důvodem k nadšení je pak velkorysá nabídka místa a flexibilní využití prostoru, které oceníte při realizaci všech svých plánů.

Další postup

1 Dekorační fólie mohou po jednom až třech letech - v případě, že jsou vystaveny intenzivnímu slunečnímu záření, nebo již po jednom roce - v místech s horkým klimatem, vykazovat známky opotřebení a stárnutí. Po dlouhodobé aplikaci fólie může po jejím odstranění vzniknout rozdíl v barevném odstínu laku mezi místy, která byla zakryta fólií, a ostatními plochami karoserie.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím