Menu
Zavřít

Akční nabídky prodloužené záruky
2+2 roky zdarma
2+3 roky za zvýhodněnou cenu

Mimořádná akce na prodlouženou záruku 2+3roky

Prodloužená záruka 2+3roky s výhodou až 22.600 Kč*


Pokud Vám nepostačuje nadstandardní délka záruky na 2+2 roky, kterou máte v ceně každého užitkového vozu Volkswagen, můžete si svůj vůz koupit s prodlouženou zárukou 2+3 roky (s limitem  200.000 km) již za cenu, za kterou si leckdy nekoupíte ani pětiletou záruku na svůj chytrý telefon. V případě modelu Crafter ji získáte dokonce zdarma.

Akční ceny bez DPH:

Caddy 5.000 Kč
Transporter, Caravelle, Multivan, California 10.000 Kč
Crafter  ZDARMA
Amarok 10.000 Kč

 *Nabídka akční záruky je časově a množstevně limitována, platí do 31.12. 2021 nebo do vyčerpání limitů podle toho co nastane dřív.

O podmínkách záruky, jejím plnění a dalších detailech se informujte u svého prodejce Volkswagen Užitkové vozy.

Akční nabídka prodloužená záruky zdarma

Užitkové vozy Volkswagen s extra dlouhou zárukou na 2+2 roky nebo 200 000 km.


Pět cest kolem světa nebo tisíckrát z Prahy do Brna. Ujet 200 000 km není jen tak. Ovšem pro užitkové vozy Volkswagen limity neexistují. Nezáleží na tom, zda si chcete pořídit Caddy jako mobilní servisní vůz, Transporterem zásobovat Váš maloobchod, Caravellou posílit Vaši dopravní firmu, Mulitvanem poskytnout nebývalé pohodlí Vaší početné rodině, s Californií poznávat svět, Amarokem zásobovat Vaši horskou chatu či se s Crafterem vrhnete do podnikání v logistice. Vždy si můžete být jisti, že Váš vůz Vám bude spolehlivým parťákem se zárukou na vůz prodlouženou na 2 + 2 roky s limitem do 200 000 km. 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen