Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Doplňková pojištění

Nabídka od Volkswagen Financial Services

V rámci služeb Volkswagen Financial Service si můžete sjednat různá doplňková pojištění, která Vám budou oporou nejen na cestách automobilem, ale také v kritických životních situacích.

Tyto pojistné produkty lze v závislosti na akční nabídce sjednat při uzavírání smlouvy u obchodníka nebo přímo s finančním ústavem Volkswagen Financial Services na telefonním čísle:

800 100 800

Havarijní pojištění vozidla a povinné ručení

Současně s využitím finančních služeb Volkswagen Financial Services máte možnost uzavřít havarijní pojištění financovaného vozidla i pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla (povinné ručení) a tím získat mimo jiné následující výhody:

 

 • zvýhodněnou cenu pojištění vyplývající z množstevních slev pro Volkswagen Financial Services,
 • neměnnou výši pojistného po celou dobu trvání financování,
 • jednoduché vyřízení veškeré agendy v místě prodeje vozu bez nutnosti návštěvy pojišťovny.

 

» Více o produktu

Pojištění Asistent

Úkolem služby Volkswagen Financial Services Asistent je pomáhat klientům řešit problémy, ke kterým došlo na jejich cestách po ČR i v zahraničí. Volkswagen Financial Services Asistent poskytuje následující služby:

 

 • pojištění právní ochrany (právní služby spojené se spory klientů v souvislosti s provozem pojištěného vozidla),
 • administrativně-právní asistenci (asistenční služby administrativní a právní povahy spojené se situacemi, do kterých se klient dostane při cestování pojištěným vozidlem),
 • telefonickou službu právních informací (poskytování právních informací, které klientovi pomohou při řešení situací na cestách pojištěným vozem).

 

K dispozici jsou následující balíčky s různým rozsahem služeb: Asistent XL, Asistent L nebo Asistent M.

» Více o produktu

Pojištění GAP

Běžné havarijní pojištění vozidla pokrývá v případě odcizení vozu nebo jeho totálního poškození jen aktuální cenu ojetého vozu v době pojistné události. Volkswagen Financial Services GAP zajišťuje pojistné plnění až ve výši 100 % původní ceny nového vozu následujícím způsobem:

 

 • pojištění finanční ztráty při odcizení vozidla nebo totální škodě (pojistné plnění nahradí rozdíl mezi reálnou cenou vozu v době pojistné události a původní cenou vozidla v době jeho pořízení),
 • pojištění spoluúčasti (pojistným plněním je pak celá spoluúčast, která je běžně odečítaná z pojistného plnění z havarijního pojištění vozidla).

 

Volkswagen Financial Services GAP je možné sjednat jako doplněk k havarijnímu pojištění ve splátkách, a to ve třech variantách: GAP XL, GAP L nebo GAP M.

» Více o produktu

Pojištění PPP

Pro případ neočekávaného výpadku příjmů vlivem nepříznivých životních situací (ztráta zaměstnání, dlouhodobá pracovní neschopnost atd.) poskytuje finanční ústav Volkswagen Financial Services pojištění platebních povinností. V rámci něj je sjednáno hned dvojí pojištění: pojištění pravidelných splátek a pojištění zbývajícího dluhu.
Volkswagen Financial Services PPP je poskytováno ve třech variantách, které se od sebe odlišují rozsahem pojistného krytí

 

 • PPP XL
 • PPP L
 • PPP M

 

» Více o produktu