Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Amarok Aventura

Zcela mimořádná ikona. Prémiový model Aventura se díky konstrukci Sportsbar(3) a chromovaným prahovým trubkám s LED nástupním osvětlením prezentuje zcela mimořádným způsobem. Ostře modelované tvary umocňují dojem síly, který dále podtrhují zatmavená zadní světla a dvacetipalcová kola z lehké slitiny „Talca“, jež jsou v této třídě jedinečná.

3 Dodává se pouze pro model Amarok Aventura. 

Určující prvky nového vozu Amarok Aventura Komfort jako součást sériové výbavy, která zahrnuje celou řadu prvků.

Interiér

Komfortní interiér

V modelu Amarok Aventura se můžete těšit na interiér v nejvyšší kvalitě prémiové třídy. Sedadla jsou stejně jako u vozů SUV umístěna výše nad vozovkou a současně jsou mimořádně pohodlná. Obě přední sedadla ergoComfort lze stisknutím tlačítka s milimetrovou přesností přizpůsobit Vašim individuálním nárokům na sezení, a jsou tak zárukou uvolněného cestování. Zadní sedadlo pak nabízí místo pro tři osoby a v případě, že potřebujete přepravovat zboží, jej lze snadno vyklopit nahoru.

Exteriér

Vše pro dojem exkluzivity.

Výrazný sportovní design exteriéru dodává modelu Amarok Aventura silné akcenty: Konstrukce Sportsbar s emblémy "Aventura" je lakovaná v barvě vozu. V chromovaném zadním nárazníku je integrovaný nástupní schůdek. Do sériové výbavy patří také mřížka chladiče se dvěma zdvojenými chromovanými lištami, šesti vertikálními lištami, stejně jako prahové trubky z ušlechtilé oceli s nástupními schůdky a LED osvětlením.

Završením exkluzivního vzhledu modelu Amarok Aventura pak jsou bi-xenonové světlomety s LED světly pro denní svícení a zatmavená zadní světla.

Motor

Silný pohon.

Amarok Aventura je vybaven šestiválcovým přeplňovaným vidlicovým naftovým motorem s výkonem 190 kW a zdvihovým objemem 3,0 l, který má i při nejvyšším zatížení dostatečné rezervy. Amarok Aventura se dodává s osmistupňovou automatickou převodovkou. Zatímco první převodový stupeň je speciálně optimalizován pro rozjíždění s připojeným přívěsem, osmá rychlost je určena pro hospodárnou jízdu při nízkých otáčkách při cestování na dlouhé vzdálenosti.

Multifunkční kožený volant s ovládacími prvky řazení a multifunkční ukazatel

Exkluzivní prémiová výbava.

Výrazný a elegantní: Díky sportovnímu multifunkčnímu volantu v kůži s tzv. pádly řazení budete mít vše pevně ve svých rukou. Multifunkční ukazatel s 3D zobrazením "Premium" zajistí, že budete mít vše ve svém zorném poli. Nový posilovač řízení "Servotronic" navíc zlepšuje přesnost řízení a zajišťuje mimořádně dynamické jízdní vlastnosti.

Amarok Aventura

Sériová výbava

Chceme, abyste se na Váš užitkový vůz Volkswagen mohli vždy spolehnout. Proto jsme komfort, bezpečnost a spolehlivost zahrnuli již do sériové výbavy. A to bez ohledu na to, pro který z našich modelů se rozhodnete.

Auto, které rozumí mužům.

Amarok. 100 % pickup. 100 % prémiová třída (V6).