Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Amarok Canyon

Ztělesnění touhy po dobrodružství. Ten, kdo chce přežít v divočině, potřebuje spoustu síly. Amarok Canyon proto kombinuje silný motor V6 TDI, jehož výkon je 150 kW, se stálým pohonem všech kol 4MOTION, osmistupňovou automatickou převodovkou a systémem Offroad ABS.

Určující prvky nového vozu Amarok Canyon Komfort jako součást sériové výbavy, která zahrnuje celou řadu prvků.

Autentický vzhled terénního vozu

Skutečný magnet pro okolní pohledy

Tento pickup prémiové třídy zanechá vynikající dojem díky svému autentickému vzhledu terénního vozu, který může být na přání vyveden v exkluzivním oranžovém metalickém laku Honey s matnými černými rozšířenými podběhy blatníků a světelnou rampou s dálkovými světlomety3. Tyto výrazné detaily z něj dělají skutečný magnet pro oči.


3 Bude v nabídce později. 

Celá řada zajímavých prvků v interiéru

V komfortu vstříc dobrodružství.

Ve voze Amarok Canyon si užijete spoustu pohodlí. Jeho interiér zaujme velkou nabídkou místa, vysokým komfortem a celou řadou luxusních detailů. Výbava modelu Amarok Canyon zahrnuje exkluzivními látkovými potahy sedadel "Mithy Tamo" v kombinaci titanově černé a hnědé barvy s černým čalouněním zvýšených boků a švy v oranžové barvě, bezpečnostními pásy s konturami v oranžové barvě a pedály z ušlechtilé oceli. Multifunkční volant v kůži s oranžovými švy zaujme díky svému příjemnému ovládání a multifunkční ukazatel "Premium" zanechá vynikající dojem, díky svému barevnému displeji s vysokým rozlišením, zobrazením ve 3D perspektivě a animovaným menu. Navigační systém "Discover Media" Vám pak při jízdě po neznámé cestě usnadní orientaci pomocí kompasu a ukazatele nadmořské výšky.

Šestiválcový přeplňovaný naftový motor

Se srdcem vlka.

Amarok Canyon je vybaven motorem s výkonem 150 kW, který se dodává s 8stupňovou automatickou převodovkou. Zatímco první převodový stupeň je speciálně optimalizován pro rozjíždění s připojeným přívěsem, osmá rychlost je určena pro hospodárnou jízdu při nízkých otáčkách při cestování na dlouhé vzdálenosti. Unikátní je také kombinace se stálým pohonem všech kol 4MOTION. Amarok Canyon je rovněž sériově vybaven opatřeními BlueMotion Technology, včetně systému "Start-Stop", která snižují spotřebu paliva i emise.

Amarok Canyon

Sériová výbava

Chceme, abyste se na Váš užitkový vůz Volkswagen mohli vždy spolehnout. Proto jsme komfort, bezpečnost a spolehlivost zahrnuli již do sériové výbavy. A to bez ohledu na to, pro který z našich modelů se rozhodnete.

Auto, které rozumí mužům.

Amarok. 100 % pickup. 100 % prémiová třída (V6).