Hlasové ­ovládání

Řečeno, zařízeno

V těžko sjízdném terénu je nutná plná koncentrace - a obě ruce na volantu. Abyste mohli i přesto změnit rozhlasovou stanici, zadat cíl do navigace nebo přijímat hovory, máte ve voze Amarok k dispozici moderní hlasové ovládání.

Hlasové ovládání

Ovládejte telefon, navigaci a audiofunkce, aniž byste sundali ruce z volantu. Navíc můžete pomocí hlasových příkazů vyvolat téměř všechna menu a oznámení na displeji rádiového, příp. navigačního systému.

Elektronické zesílení hlasitosti (bez vyobrazení)1

Zajistí, aby cestující na zadních sedadlech lépe rozuměli, co jim řidič povídá. Zvukové signály jsou snímány mikrofonem handsfree, zesíleny a interpretovány přes reproduktory v zadní části vozu.

1 Elektronické zesílení hlasitosti je nedílnou součástí rádiového systému "Composition Media" a navigačního systému "Discover Media"

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Zavřít

Amarok

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen