Klimatizace a topné systémy

Počasí? To je jedno!

Zejména v zemědělských nebo lesnických provozech je člověk na cestách za každého počasí. Ať už při 30 °C, kdy slunce praží nemilosrdně do kabiny řidiče, nebo uprostřed mrazivé zimy. Pak to znamená být silný - a mít na palubě vhodnou klimatizaci a ty správné topné systémy. V kabině Vašeho vozu Amarok Vám budou udržovat příjemnou teplotu za každého počasí.

Klimatizace "Climatronic" včetně filtru proti alergenům

Tento systém nabízí 2zónovou regulaci teploty pro řidiče a spolujezdce i manuální funkci vnitřní cirkulace vzduchu. V závislosti na slunečním záření a vnější teplotě přivádí klimatizace větší či menší množství chladného vzduchu. Povrchová úprava filtru proti alergenům zadrží i ty nejjemnější částice alergenních látek.

Klimatizace "Climatic"

Poloautomatická klimatizace disponuje interiérovým senzorem a teplotu ve vozidle vyrovnává neustále podle požadovaného teplotního stupně.

 

Vodní přídavné topení

Vodní přídavné topení dodávané na přání umožňuje předehřátí motoru a současně zajistí rychlejší zahřání interiéru vozu, příp. jeho předehřátí. Ovládací jednotka je integrována ve stropní konzole. Vodní přídavné topení lze však přirozeně pohodlně zapnout a vypnout pomocí rádiového dálkového ovládání.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Amarok

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen