Klimatizace a topné systémy

Počasí? To je jedno!

Zejména v zemědělských nebo lesnických provozech je člověk na cestách za každého počasí. Ať už při 30 °C, kdy slunce praží nemilosrdně do kabiny řidiče, nebo uprostřed mrazivé zimy. Pak to znamená být silný - a mít na palubě vhodnou klimatizaci a ty správné topné systémy. V kabině Vašeho vozu Amarok Vám budou udržovat příjemnou teplotu za každého počasí.

Klimatizace "Climatronic" včetně filtru proti alergenům

Tento systém nabízí 2zónovou regulaci teploty pro řidiče a spolujezdce i manuální funkci vnitřní cirkulace vzduchu. V závislosti na slunečním záření a vnější teplotě přivádí klimatizace větší či menší množství chladného vzduchu. Povrchová úprava filtru proti alergenům zadrží i ty nejjemnější částice alergenních látek.

Klimatizace "Climatic"

Poloautomatická klimatizace disponuje interiérovým senzorem a teplotu ve vozidle vyrovnává neustále podle požadovaného teplotního stupně.

 

Vodní přídavné topení

Vodní přídavné topení dodávané na přání umožňuje předehřátí motoru a současně zajistí rychlejší zahřání interiéru vozu, příp. jeho předehřátí. Ovládací jednotka je integrována ve stropní konzole. Vodní přídavné topení lze však přirozeně pohodlně zapnout a vypnout pomocí rádiového dálkového ovládání.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o příplatkovou výbavu. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / mimořádná výbava), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy.

Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé mimořádné výbavy za příplatek. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Zavřít

Amarok

 
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen