Komfort

Skoro až příliš krásné na to, aby tam člověk byl

Dosáhli jste svého cíle. V komfortním interiéru vozu Amarok však můžete klidně zůstat sedět. Nabízí totiž nejen největší prostor pro nohy ve své třídě. Pozice sedadel je výše než u SUV vozů - přitom jsou však stejně pohodlná. Kromě toho se dají přední sedadla ergoComfort upravit na milimetr přesně podle Vašich potřeb. Člověku se skoro ani nechce vystoupit.

Sedadla ergoComfort

Ve voze Amarok Aventura mají řidič a spolujezdec k dispozici sedadla ergoComfort. U obou kožených sedadel lze pomocí elektrického ovládání nastavit 12 parametrů a další 2 parametry lze nastavit ručně. Díky své vynikající ergonomii byla sedadla vyznamenána pečetí jakosti AGR.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Zavřít

Amarok

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen