Multifunkční ukazatel

Vše na očích. Stačí jeden pohled.

Ujeté kilometry, vnější teplotu, průměrnou spotřebu a všechny informace, které na cestách ještě potřebujete: naše multifunkční ukazatele je shromáždí na jednom místě. Přehledně a přímo v zorném poli řidiče.

Multifunkční ukazatel "Premium"

Díky barevnému displeji s vysokým rozlišením ve 3D multifunkčního ukazatel "Premium" máte na očích všechny důležité informace a můžete si je vyvolat velmi jednoduše prostřednictvím animovaného navigačního menu.

Multifunkční ukazatel "Plus" (bez vyobrazení)

S multifunkčním ukazatelem "Plus" budete vždy naprosto v obraze. Zobrazí Vám aktuální informace jako zbývající dojezdovou vzdálenost, vnější teplotu nebo průměrnou spotřebu.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o příplatkovou výbavu. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / mimořádná výbava), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy.

Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé mimořádné výbavy za příplatek. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Zavřít

Amarok

 
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen