Multifunkční ukazatel

Vše na očích. Stačí jeden pohled.

Ujeté kilometry, vnější teplotu, průměrnou spotřebu a všechny informace, které na cestách ještě potřebujete: naše multifunkční ukazatele je shromáždí na jednom místě. Přehledně a přímo v zorném poli řidiče.

Multifunkční ukazatel "Premium"

Díky barevnému displeji s vysokým rozlišením ve 3D multifunkčního ukazatel "Premium" máte na očích všechny důležité informace a můžete si je vyvolat velmi jednoduše prostřednictvím animovaného navigačního menu.

Multifunkční ukazatel "Plus" (bez vyobrazení)

S multifunkčním ukazatelem "Plus" budete vždy naprosto v obraze. Zobrazí Vám aktuální informace jako zbývající dojezdovou vzdálenost, vnější teplotu nebo průměrnou spotřebu.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Amarok

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen