Pohon všech kol 4MOTION

Čtyřka vyhrává

I za extrémních podmínek bude díky vozu Amarok Vaše jízda zážitkem. Díky perfektnímu sladění podvozku a pohonu, v kombinaci s osvědčeným pohonem všech kol 4MOTION. 

Stálý pohon všech kol 4MOTION

Tento pohon 4x4 se samosvorný diferenciálem Torsen je v segmentu pickupů zcela mimořádný. V základním nastavení nabízí vyvážené rozdělení v poměru 40 : 60, a to jak pro jízdu po silnicích, tak i pro jízdu v terénu.1 Své silné stránky nechává rozehrát také v silničním provozu, kdy významně zlepšuje trakci při průjezdu zatáčkami.

Přiřaditelný pohon všech kol 4MOTION

Rozdělovací převodovka umožňuje elektrické připojení a odpojení předních kol během jízdy. V prudkých stoupáních nebo při déle trvající jízdě po šotolině je navíc možné zařadit redukci převodovky. Přiřaditelný pohon všech kol 4MOTION je k dispozici v kombinaci se 6stupňovou manuální převodovkou  a pro motor o výkonu 150 kW / 204 PS.

Mechanická uzávěra diferenciálu

Je k dostání jako doplnění sériové elektronické uzávěry diferenciálu a na sypkém nebo kluzkém povrchu zajistí optimální trakci. Po aktivaci jsou obě zadní kola poháněna stejnou silou a otáčejí se stejnou rychlostí.

1 Rozdělení je variabilní podle povrchu.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Zavřít

Amarok

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen