Radost z jízdy

Silný jako málokdo. S nejvyšším krouticím momentem ve své třídě.

Od pondělí do pátku v lese a na poli. O víkendu v horách a offroad parku. Je jedno, kam Vás Vaše práce nebo Vaše volnočasové plány zavedou - s motorem Vašeho vozu Amarok budete na všech cestách obzvláště efektivní. Každá jízda se tak stane požitkem:

  • 6válcový přeplňovaný naftový motor o výkonu 190 kW / 258 PS
  • Zdvihový objem 3,0 l
  • Krouticí moment až 580 Nm
  • Krátkodobý výkon až 22 kW / 30 PS díky funkci Overboost
  • 8stupňová automatická převodovka
  • BlueMotion Technology
  • Tempomat

8stupňová automatická převodovka

Amarok je jediným pickupem ve své třídě s 8stupňovou automatickou převodovkou. Je k dostání pro motor o výkonu 190 kW / 258 PS a 150 kW / 204 PS. Zatímco první převodový stupeň byl optimalizován speciálně pro rozjíždění s připojeným přívěsem, osmý rychlostní stupeň snižuje spotřebu paliva jízdou v nízkých otáčkách při cestování na dlouhé vzdálenosti. Další unikát: možnost kombinace s permanentním pohonem kol 4MOTION. 

BlueMotion Technology

Každý Amarok je sériově vybaven technologií BlueMotion včetně systému Start-Stop pro snížení paliva a emisí. Vaše výhoda: obzvláště vysoká hospodárnost

Tempomat

Uvolněnější jízda, nižší spotřeba paliva. Pro tempomat mluví mnoho důvodů.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Zavřít

Amarok

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen