Stabilizační systémy

Nic se nerozkývá

Je úplně jedno, jestli jste vyznavačem sportovní jízdy, jestli si chcete užít v terénu anebo taháte těžké náklady: Stabilizace jízdní soupravy a Elektronický stabilizační program Vám přitom pomohou.

Stabilizace jízdní soupravy1

Dojde-li při jízdě s přívěsem k jeho rozkývání, sériově dodávaný systém přibrzdí kontrolovaně tažné vozidlo a sníží krouticí moment motoru. Dojde tak k uklidnění jízdní soupravy a zachování bezpečnosti jízdy.

Elektronický stabilizační program

Cíleným přibrzděním jednotlivých kol zamezuje nedotočení nebo přetočení.

1 V rámci možností daných systémem

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Amarok

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen