Stabilizační systémy

Nic se nerozkývá

Je úplně jedno, jestli jste vyznavačem sportovní jízdy, jestli si chcete užít v terénu anebo taháte těžké náklady: Stabilizace jízdní soupravy a Elektronický stabilizační program Vám přitom pomohou.

Stabilizace jízdní soupravy1

Dojde-li při jízdě s přívěsem k jeho rozkývání, sériově dodávaný systém přibrzdí kontrolovaně tažné vozidlo a sníží krouticí moment motoru. Dojde tak k uklidnění jízdní soupravy a zachování bezpečnosti jízdy.

Elektronický stabilizační program

Cíleným přibrzděním jednotlivých kol zamezuje nedotočení nebo přetočení.

1 V rámci možností daných systémem

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o příplatkovou výbavu. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / mimořádná výbava), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy.

Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé mimořádné výbavy za příplatek. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Zavřít

Amarok

 
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen