Styling

Impozantní výstup

Amarok není jen exkluzivní pickup. Je to vyjádření životního stylu. Prémiový model Aventura udává akcenty ostrými hranami, chromovanými prahovými trubkami a LED nástupní osvětlením. Také Amarok Highline a Amarok Comfortline vystupují poněkud mužněji - díky mnoha třpytivým detailům.

Stylový paket "Chrom I"

Výrazná konstrukce Stylingbar z chromované dvojité trubky z ušlechtilé oceli, osvětlení ložné plochy integrované do třetího brzdového světla a dva ploché hliníkové nástupní schůdky dále navyšují hodnotu vozu Amarok.

 

Stylový paket "Chrom II" (bez vyobrazení) 1

Odpovídá stylovému paktu "Chrom I", nabízí však navíc dvě elegantní prahové trubky z ušlechtilé oceli v chromovaném vzhledu s vysokým leskem, které mohou být na přání doplněné LED osvětlením.

 

Stylový paket "Chrom II Plus" 1

Paket zahrnuje chromovanou konstrukci Stylingbar "Plus" s trubkami až k zadní stěně ložné plochy, integrované osvětlení ložné plochy a dvě elegantní prahové trubky z ušlechtilé oceli v chromovaném vzhledu s vysokým leskem, které mohou být na přání doplněné LED osvětlením.

 

Stylový paket "Matná černá" 1

Díky tomuto volitelnému paktu působí Amarok ještě o trochu mužněji. Konstrukce Stylingbar2 je tvořena ocelovými trubkami o průměru 76 mm, jejichž povrch je upraven černou práškovou barvou. Černé prahové trubky, které mohou být na přání doplněné LED osvětlením a protiskluzovými nástupními schůdky, a osvětlení ložné plochy integrované do třetího brzdového světla dotvářejí celkový výrazný vzhled.

 

Designový paket "Black Style" Highline

Paket je proveden důsledně v černé barvě. Zahrnuje konstrukci Stylingbar "Plus", B sloupek, madla dveří, zadní nárazník, kryty vnějších zrcátek, orámování mlhových světlometů, nášlapný schůdek, 20palcová kola z lehké slitiny "Talca" a stropní panel v interiéru.

Designový paket "Black Style" Aventura

Paket je proveden důsledně v černé barvě. Zahrnuje zadní nárazník, madla dveří, konstrukci Sportsbar, kryty vnější zrcátek, orámování směrových světel a mlhových světlometů, nášlapný schůdek a 20palcová kola z lehké slitiny "Talca".

Volitelná dekorační lišta v černé barvě (bez vyobrazení)

Třpytivě černé dekorační lišty jsou pro přístrojovou desku k dostání pouze v kombinaci se stylovými pakety "Black Style Highline" a "Black Style Aventura". Orámování ofukovačů získá navíc hedvábně matný, chromovaný vzhled.

Chromovaný zadní nárazník

Částečně chromovaný nárazník z oceli propůjčuje vozu Amarok ještě kvalitnější vzhled. Integrovaný nášlapný schůdek je dimenzovaný pro velké zatížení. Usnadňuje nakládání a vykládání ložné plochy.

1 Může vést k prodloužené dodací lhůtě.
2 Paket je se na přání dodává také bez konstrukce Stylingbar

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Amarok

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen