Světla a viditelnost

Posviťte si na tmu

Díky mlhovým světlometům s integrovaným přisvěcováním do zatáček a chytrými světelnými systémy budete mít silnici na očích. I když jezdíte po ránu ponurými lesními cestami nebo se vracíte domů z obchodních schůzek až večer.

Mlhové světlomety s integrovaným přisvěcováním do zatáček

Mlhové světlomety s integrovaným přisvěcováním do zatáček, dodávané na přání, zajistí optimální výhled při nepříznivém počasí. Při zatáčení osvětlí vnitřní světlomet krajnici.

Paket Světla & výhled (bez vyobrazení)

Za deště se aktivují stěrače a interval stírání se přizpůsobuje podle intenzity deště. Vnitřní zpětné zrcátko se automaticky ztmaví v případě, že hrozí oslnění světlomety vozu jedoucího za Vámi. Paket obsahuje také: automatické zapínání světlometů při stmívání, funkci "Comming home" a "Leaving home".

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Zavřít

Amarok

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen