Světla a viditelnost

Posviťte si na tmu

Díky mlhovým světlometům s integrovaným přisvěcováním do zatáček a chytrými světelnými systémy budete mít silnici na očích. I když jezdíte po ránu ponurými lesními cestami nebo se vracíte domů z obchodních schůzek až večer.

Mlhové světlomety s integrovaným přisvěcováním do zatáček

Mlhové světlomety s integrovaným přisvěcováním do zatáček, dodávané na přání, zajistí optimální výhled při nepříznivém počasí. Při zatáčení osvětlí vnitřní světlomet krajnici.

Paket Světla & výhled (bez vyobrazení)

Za deště se aktivují stěrače a interval stírání se přizpůsobuje podle intenzity deště. Vnitřní zpětné zrcátko se automaticky ztmaví v případě, že hrozí oslnění světlomety vozu jedoucího za Vámi. Paket obsahuje také: automatické zapínání světlometů při stmívání, funkci "Comming home" a "Leaving home".

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o příplatkovou výbavu. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / mimořádná výbava), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy.

Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé mimořádné výbavy za příplatek. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Zavřít

Amarok

 
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen