Světlá výška

Má sklony k maximálním výkonům

Díky své zvýšené světlé výšce zvládne Amarok i extrémní úhly, stoupání a jízdu po svazích s příčným sklonem.

Vrcholový úhel

Díky své zvýšené světlé výšce přejede Amarok podle stavu naložení přes terénní zlomy s úhlem od 15,6° do 20,1°.1

1 Hodnoty se mění podle výbavy a motorizace

Úhel stoupání

Amarok zvládne 100% stoupání. 

Nájezdový úhel a brodivá hloubka

Maximální nájezdový úhel vozu Amarok je 29,5° vpředu a 18,0° vzadu. Průjezdy vodou jsou možné až do brodivé hloubky 500 mm.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Zavřít

Amarok

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen