Zakrytí ­nákladového prostoru

Všechno zakryto

Jezdíte v serpentinách, na nerovných cestách a za každého počasí? Se zakrytím z robustního materiálu nebo s pevnou střechou hardtop je Váš náklad chráněný a nemůže během jízdy vypadnout. Podívejte se, která varianta vyhovuje Vašim požadavkům nejlépe.

  • Hardtop
  • Rollcover
  • Různá zakrytí nákladového prostoru

Komfortní paket Hardtop jako mimořádná výbava

Tato varianta pevné střechy, na přání lakované v barvě vozu, nabízí zadní výklopné dveře s plynovými pružinami včetně centrálního zamykání a velkého okna. Přední posuvné okno a boční posuvná okna, které lze zevnitř zajistit, propouštějí do nákladového prostoru dostatek denního světla & čerstvého vzduchu. Díky paketu těsnění je převážený náklad spolehlivě chráněn před prachem a deštěm. 

Tato varianta nabízí navíc paket těsnění i pro zadní stěnu ložné plochy vybavené také s bočnicovými tlumiči. Usnadňuje to nakládku i vykládku.

Rollcover

Stříbrné, uzamykatelné zakrytí nákladového prostoru, dodávané na přání, chrání přepravovaný náklad před vlhkostí, prachem a zvědavými pohledy.

Různá zakrytí nákladového prostoru 

V nabídce Originálního příslušenství Volkswagen jsou k dispozici ještě další varianty zakrytí nákladového prostoru, jako např. odolná krycí plachta nebo systémy roletových krytů Roll Cover. 

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o příplatkovou výbavu. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / mimořádná výbava), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy.

Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé mimořádné výbavy za příplatek. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Zavřít

Amarok

 
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen