Zakrytí ­nákladového prostoru

Všechno zakryto

Jezdíte v serpentinách, na nerovných cestách a za každého počasí? Se zakrytím z robustního materiálu nebo s pevnou střechou hardtop je Váš náklad chráněný a nemůže během jízdy vypadnout. Podívejte se, která varianta vyhovuje Vašim požadavkům nejlépe.

  • Hardtop
  • Rollcover
  • Různá zakrytí nákladového prostoru

Komfortní paket Hardtop jako mimořádná výbava

Tato varianta pevné střechy, na přání lakované v barvě vozu, nabízí zadní výklopné dveře s plynovými pružinami včetně centrálního zamykání a velkého okna. Přední posuvné okno a boční posuvná okna, které lze zevnitř zajistit, propouštějí do nákladového prostoru dostatek denního světla & čerstvého vzduchu. Díky paketu těsnění je převážený náklad spolehlivě chráněn před prachem a deštěm. 

Tato varianta nabízí navíc paket těsnění i pro zadní stěnu ložné plochy vybavené také s bočnicovými tlumiči. Usnadňuje to nakládku i vykládku.

Rollcover

Stříbrné, uzamykatelné zakrytí nákladového prostoru, dodávané na přání, chrání přepravovaný náklad před vlhkostí, prachem a zvědavými pohledy.

Různá zakrytí nákladového prostoru 

V nabídce Originálního příslušenství Volkswagen jsou k dispozici ještě další varianty zakrytí nákladového prostoru, jako např. odolná krycí plachta nebo systémy roletových krytů Roll Cover. 

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Zavřít

Amarok

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen