Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Nový Amarok Dark Label

Projev síly, na který nezapomenete. Elegantní černá všude, kam se podíváte: S novým vozem Amarok Dark Label projedete džunglí velkoměsta v dokonalém stylu. Celá řada prvků dodává tomuto designovému pickupu punc výjimečnosti, na kterém v luxusních čtvrtích města záleží.

Určující prvky nového vozu Amarok Dark Label Nový Amarok Dark Label je spojením individuálního designu, síly motoru V6 TDI a unikátních vlastností terénního vozu.

Exteriér

Čistý design ve spojení s ryzí silou.

Akční model Amarok Dark Label vychází z výbavové linie Amarok Comfortline. Jeho jedinečný styl umocňuje šedá metalíza Carbon Steel, stejně jako další prvky v tmavém provedení, ke kterým patří prahové trubky, trubková konstrukce "Stylingbar Plus" v matné černé barvě nebo 18palcová kola z lehké slitiny "Rawson" v antracitové barvě s leštěným povrchem.

Sebejistý styl a projev síly podtrhují kryty vnějších zpětných zrcátek v matné černé barvě, černá madla dveří a nápis "Dark Label" na spodní části dveří. Završením exkluzivního designového paketu jsou pak bi-xenonové světlomety s LED světly pro denní svícení a tmavá zadní světla.

Interiér

Tmavá až do posledního detailu.

Design laděný do tmavých odstínů důsledně pokračuje i v interiéru vozu, kde se projevuje novým černým obložením stropu a černým obložením sloupků karoserie. Individuality orientované na design zaujmou látkové potahy "Salipra" v kombinaci černé a titanové černé s ozdobnými přeplátovanými švy v šedé barvě Palladium. Nápis "Dark Label" je vyšitý také na podlahových kobercích.

Rádio & mobilní služby online

Exkluzivní zábava

Součástí sériové výbavy modelu Amarok Dark Label je rádio "Composition Media". To zahrnuje barevný dotykový TFT displej se senzorem přiblížení a s úhlopříčkou 16,5 cm (6,33 palce), CD přehrávač s podporou hudebních formátů MP3 a WMA, jeden slot na SD kartu, multimediální rozhranní AUX-IN, USB port s podporou připojení iPodu, protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu, šest reproduktorů a jeho výkon je 4x 20 wattů. Pro zajištění nejlepšího možného příjmu je rádio vybaveno dvojitým tunerem s fázovou diverzitou.

Rádio "Composition Media" může být na přání doplněno mobilními službami online Car-Net App-Connect. Vy si tak můžete užívat novou dimenzi komfortu a infotainmentu.

Amarok Dark Label

Sériová výbava

Chceme, abyste se na Váš užitkový vůz Volkswagen mohli vždy spolehnout. Proto jsme komfort, bezpečnost a spolehlivost zahrnuli již do sériové výbavy. A to bez ohledu na to, pro který z našich modelů se rozhodnete.

Temperamentní a bez kompromisů.

Amarok. 100% pickup. 100 % prémiová třída.