Menu
Zavřít

Caddy Beach

 

Pryč ze stereotypu všedních dnů. Vstupte do světa cestování.

Podívejte se na dovolenou z naprosto nové perspektivy. Kdy a kde budete chtít. Ať spontánní výlety nebo velké objevitelské cesty - s vozem Caddy Beach budete pro oddechový čas perfektně vybaveni. A užívejte si svobody téměř bez limitů.

Výbavové linie

Foto vozu je pouze ilustrativní

Pohodlný vůz pro Váš volný čas Uvolnění přichází

Svoboda je čas odpočinku. S vozem Caddy Beach si budete užívat každou minutu. Těšte se na interiérové vychytávky v rámci sériové výbavy jako je široká výklopná postel, neprůhledná clona předního okna, clony bočních oken na magnety, praktické úložné kapsy, sklopné stolky pro zadní sedadla a mnoho dalších detailů, která Vám odpočinek co možná nejvíce usnadní.

Paket „Camping“ Malý byt. Velká svoboda.

Doma je přece jenom nejlíp. A kde ten domov je, to určujete jen Vy: Vytvořte si z vozu Caddy Beach jednoduše své mobilní obydlí. S volitelným paketem „Camping“ získáte stan o velikosti 2,3 x 2,0 m na zadní výklopné dveře zavazadlového prostoru, dvě skládací židle, stůl a větrací síť pro posuvné dveře. A s magnetickou a miniaturní kapesní svítilnou můžete nechat doznívat každý den Vaší dovolené i dávno po západu slunce.

Paket „Alltrack“ Připraveni hned od začátku

Cestovatelům nemá nic bránit v rozletu. A už vůbec ne špatné cesty nebo nepříznivé počasí. S volitelným paketem „Alltrack“ budete na své cesty vybaveni opravdu skvěle: Obsahuje mimo jiné 17palcová kola z lehké slitiny „Quito“, černé designové ochranné kryty podvozku, mlhové světlomety a robustní kryty karoserie. Střešní podélné lišty Vám usnadní umístění nosičů na kola nebo zavazadla, zatímco skla Privacy absorbující světlo zajistí ještě větší jízdní komfort. A cesta může začít!

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen