Menu
Zavřít

Caddy Kombi

 

Profík ve všech směrech

Docela solidní týpek, ten Caddy Kombi: Málokterý jiný vůz své třídy spojuje variabilitu a flexibilitu tak perfektně - a je při tom tak přirozený. Odolný interiér lze na přání rozšířit z pěti na sedm míst k sezení, několika málo hmaty se dá ale také přestavět na dvoumístný automobil s velkým nákladovým prostorem. Ve voze Caddy Kombi tak budete vyzbrojeni téměř pro každou práci.

Udělejte si sami obrázek o voze Caddy Kombi

Promyšlený odkládací systém

Vše v nejlepším pořádku

Kdo pracuje pod časovým tlakem, nechce dlouho hledat. Caddy Kombi disponuje proto promyšleným odkládacím systémem s různě velkými úložnými přihrádkami a plochami. Ať pracovní rukavice, krabička s obědem nebo skládací metr - vše tu má své místo.

Funkční interiér

Někdo, kdo se přizpůsobí

Znáte to: Každá zakázka je jiná. Někdy máte na palubě celou pracovní partu, někdy obzvláště hodně materiálu. Proto je Caddy Kombi tak flexibilní. Obratem ruky se nechá z pohodlného pětimístného vozidla proměnit na plnohodnotnou dodávku.

Vysoká míra bezpečnosti

Bezpečně lépe dojet

Bezpečnost je nedůležitější přikázání - ať pracujete ve velkých výškách nebo s těžkými přístroji nebo jste za špatného počasí na cestách v hektickém centru města. Caddy Kombi je proto jako první ve své třídě sériově vybaven airbagem řidiče a spolujezdce, jakož i bočními a hlavovými airbagy a multikolizní brzdou. Spolehněte se na svůj dobrý pocit.

Mobilní online služby

Vědět hned co vědět musíte

Vaše práce je vzrušující víc než dost. S Car-Net App-Connect a Car-Net Guide & Inform ušetříte čas, peníze a někdy i nervy - když budete například informováni o aktuální dopravní situaci, volných parkovacích místech nebo cenově výhodných čerpacích stanicích.

Pohon všech kol 4MOTION

Zaber, když na tom záleží

Caddy Kombi s volitelným pohonem všech kol 4MOTION odvádí i na vlhkých, zasněžených, znečištěných nebo poškozených silnicích perfektní práci. Jeho spojka pohonu všech kol přesune hnací sílu na kola s lepší trakcí - pro zvýšenou bezpečnost při jízdě v zatáčkách a přesnější ovládání. Ostatně, Caddy Kombi Vám nabízí jako jediný vůz ve své třídě standardně permanentní pohon všech kol. Další výhody a možnosti:

  • V kombinaci se silným přeplňovaným naftovým motorem 2,0 TDI o výkonu 90 kW / 122 PS pracuje permanentní pohon všech kol perfektně také při provozu s přívěsem.
  • Jízdní komfort zvýší ještě více kombinace motoru TDI (110 kW / 150 PS), dvouspojkové převodovky DSG a pohonu všech kol 4MOTION.

Promyšlený do detailu

Až sedm míst k sezení. Velké množství úložných přihrádek. Vše v nejvyšší kvalitě.

Veškerá výbava

Nabídka prostoru

Zpět na přehled

Nabídka prostoru

Je jedno, jestli musí jet celá pracovní parta nebo jestli se musí naložit hodně materiálu – díky flexibilním sedadlům a různým variantám řešení uložení nákladu je Caddy připraven na všechno.

Exteriér

Zpět na přehled

Exteriér

Precizní vedení linií, dynamická přední část vozu a mnoho dalších pregnantních detailů: Caddy ukazuje kompetenci na první pohled.

Interiér

Zpět na přehled

Interiér

Pohodlně do práce. Uvolněně po práci. Caddy přesvědčí také zevnitř svou výjimečnou kvalitou zpracování a četnými prvky mimořádné výbavy.

Funkce

Zpět na přehled

Funkce

Zůstaňte na cestách pohodlně stále v obraze: Moderní Infotainment, inovativní online služby, multifunkční volanty a ukazatele to umožní.

Asistenční systémy

Zpět na přehled

Asistenční systémy

Dostaňte se pohodlně do cíle: Moderní bezpečnostní systémy a asistenční systémy řidiče pracují za jízdy spolu s Vámi a umí předcházet kritickým situacím.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen