Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Caddy Kombi

Profesionál v každém ohledu. Žádný jiný automobil v této třídě nespojuje variabilitu, flexibilitu a kvalitu tak dokonale, jako Caddy kombi. Počet míst k sezení v jeho interiéru, který je velmi odolný proti opotřebení, může být zvětšen až na sedm nebo v případě, že potřebujete převézt zboží nebo materiál, jej lze snadno přeměnit na dvoumístný automobil s velkým nákladovým prostorem o objemu 3,2 m³. Rychle a bezpečně do něj lze uložit zejména menší předměty.

Galerie

Seznamte se pozoruhodnými detaily Caddy kombi z různých úhlů pohledu.

Seznamte se pozoruhodnými detaily Caddy kombi z různých úhlů pohledu.

Film o voze Caddy

Caddy v akci.

Seznamte se s výhodami vozu Caddy.

Konečně je zase pondělí. Caddy kombi zapůsobí celou řadou komfortních funkcí. Ať už se jedná o inteligentní mobilní služby online, díky kterým se rychleji dostanete na místo Vaší příští práce, vysoce kvalitní infotainment systémy nebo topení a klimatizace, Váš pracovní den bude ve voze Caddy ještě příjemnější.

Car-Net
Rádia a navigační systémy
Multifunkční volant a multifunkční ukazatel
Topení a klimatizace
Mobilita s připojením do sítě

Získejte ty nejaktuálnější informace i na Vašich cestách.

Caddy kombi může být vybaven mnoha mobilními službami online. Propojte Váš užitkový automobil s Vaším chytrým mobilním telefonem a s internetem a získejte tak přístup k užitečným aplikacím nebo aktuálním dopravním informacím.

Moderní infotainment

Do cíle dojedete dobře informovaní a po cestě budete mít dobrou zábavu.

Infotainment systémy určené pro Caddy kombi Vám usnadní každý den a zaujmou uživatelsky příjemným ovládáním, nejlepšími možnostmi připojení a dobrým zvukem. Součástí sériové výbavy je rádio a rozhraní pro připojení mobilního telefonu.

Projev všestrannosti

V průběhu pracovního dne budete řídit velmi pohodlně.

Pomocí multifunkčního volantu v kůži můžete pohodlně ovládat multimédia, telefon nebo rychlost. Kromě toho můžete prostřednictvím multifunkčního volantu v kůži zobrazit také aktuální informace na displeji multifunkčního ukazatele, jako např. průměrnou spotřebu, dojezdovou vzdálenost a mnoho dalšího.

Pohodlí na dosah ruky

Užívejte si příjemné pracovní klima.

Díky moderní klimatizaci lze pomocí jednoduchého nastavení ovládat teplotu v interiéru a zajistit tak i v horkých dnech příjemně chladný vzduch. Útulné prostředí při nízkých venkovních teplotách zajistí vyhřívání předních sedadel. O dobrý výhled z vozu se pak za nepříznivého počasí postará vyhřívání skla předního okna.

Rychle a bezpečně do cíle. Caddy kombi je sériově vybaven mnoha bezpečnostními systémy. Navíc jej lze vybavit inovativními asistenčními systémy, které Vám usnadní každou cestu.

Multikolizní brzda
Parkovací systémy
Airbagy
Adaptivní tempomat ACC a systém „Front Assist“
Asistent pro rozjezd do kopce
Další bezpečnostní systémy
Bezpečnost jako součást sériové výbavy

Inovativní brzdový systém Vám přináší výhody.

Multikolizní brzda, která je součástí sériové výbavy, začne po nárazu brzdit automobil s cílem zabránit následným kolizím.1 Multikolizní brzda se aktivuje poté, co dva navzájem nezávislé senzory zaznamenají náraz. Po krátkém zpoždění je automobil krátkými brzdovými rázy zpomalován až do rychlosti 10 km/h. Řidič přitom může kdykoli opět převzít kontrolu nad vozem.

¹ V rámci možností daných systémem.

Příjemná podpora

Usnadňují Vám parkování.

Inteligentní systémy podpory parkování ve voze Caddy kombi Vás při parkování akusticky varují před překážkami, usnadňují Vám manévrování nebo za Vás dokonce převezmou řízení.

Jízda s pocitem bezpečí

Užívejte si tu nejlepší možnou ochranu.

Kromě čelních airbagů jsou sedadla řidiče a spolujezdce poprvé v rámci sériové výbavy vybavena také bočními a hlavovými airbagy, které poskytují cestujícím na předních místech tu nejlepší možnou ochranu při čelním a bočním nárazu. Čelní airbag na místě spolujezdce je možné deaktivovat pomocí klíčku zapalování.

Udržuje odstup

Váš chytrý pomocník při jízdě.

Adaptivní tempomat ACC, jež se dodává na přání, automaticky přizpůsobí rychlost jízdy vpředu jedoucímu automobilu1, od kterého udržuje řidičem zadaný odstup, a to až do nastaveného rychlostního limitu. Součástí ACC je také systém kontroly odstupu "Front Assist".

Systém kontroly odstupu "Front Assist" s funkcí nouzového brzdění City Brake²
Systém kontroly odstupu prostřednictvím radarových senzorů rozpozná situaci, kdy odstup od překážky před vozidlem poklesne pod kritickou mez a pomáhá zkrátit brzdnou vzdálenost1. V případě, že systém identifikuje nebezpečnou situaci, varuje řidiče opticky a akusticky a také brzdným rázem.

¹ V rámci možností systému.
² Do rychlosti 30 km/h.


 

Komfortní

Pomáhá při rozjíždění do kopce.

Asistent pro rozjezd do kopce, který je součástí sériové výbavy, brání při rozjezdu do svahu nežádoucímu couvnutí automobilu a zajišťuje tak komfortní ovládání vozu.

Spolehlivé

Zajišťují Vám preventivní ochranu.

Aby každá jízda byla maximálně bezpečná a uvolněná, je Caddy kombi vybaven praktickými bezpečnostními systémy, které mohou preventivně zasáhnout v kritických jízdních situacích.

Nízká spotřeba paliva. Pro Caddy kombi jsou k dispozici motory nové generace, které mají mimořádně klidný chod, jsou velmi hospodárné a navíc splňují emisní normu Euro 6. K dalším vlastnostem pohonných jednotek patří efektivita a bezpečnost.

Technologie motorů
Motor TGI
Dvouspojková převodovka DSG
Pohon všech kol 4MOTION
Výkonné a hospodárné

Můžete se těšit na větší výkon a nižší spotřebu.

Pro Caddy kombi jsou připraveny motory nové generace, které mají mimořádně klidný chod a jsou velmi úsporné. Všechny motory jsou sériově vybaveny opatřeními BlueMotion Technology a splňují emisní normu Euro 6.

Bezpečný a výhodný

Jezděte na zemní plyn a šetřete trvale své náklady.

Ten, kdo chce šetřit, by se měl rozhodnout pro Caddy TGI BlueMotion, který efektivně spaluje jak stlačený zemní plyn (CNG - Compressed Natural Gas)1, tak také benzin. V případě plných nádrží přednostně využívá cenově výhodný pohon na CNG.

¹ Jako palivo je možné použít zemní plyn, biometan a metan z ekologických zdrojů.

Větší efektivita

Užívejte si vysoký komfort jízdy.

Šestistupňová převodovka DSG (pro motory s výkonem 75 kW/102 k, 110 kW/150 k), resp. sedmistupňová převodovka DSG (pro motor s výkonem 92 kW/125 k) přeřadí díky automatickému systému v ideálním časovém okamžiku na již předvolený následující převodový stupeň. Výsledkem je komfort jízdy bez přerušení přenosu hnací síly. Na přání je převodový stupeň možné měnit také lehkým dotykem voliče převodovky.
 

Připravený na všechno

Zlepšuje trakci.

Caddy kombi s pohonem všech kol 4MOTION odvede spolehlivě svou práci zejména při extrémním počasí.

Snadné a bezpečné nakládání. Caddy kombi umožňuje transportovat předměty dlouhé až 3,01 m (hodnota platí pro Maxi kombi se sklopným opěradlem sedadla spolujezdce). Promyšlený systém odkládacích prostor Vám pak při práci usnadňuje každý pohyb.

Sedadla
Odkládací prostory
Elektrické zásuvky
Podélné střešní nosiče
Variabilní

Sklopit, překlopit nebo zcela vyjmout.

Interiér vozu Caddy kombi lze flexibilně přizpůsobit různým požadavkům, které Vám přináší pracovní den. Je tedy jedno, zda potřebujete přepravit sedm osob nebo chcete zajistit transport dlouhých předmětů.

Dobré využití místa

Ideální organizace Vašeho pracovního dne.

Abyste se v průběhu Vaší práce mohli koncentrovat na to podstatné, je interiér vozu Caddy kombi vybaven odkládacími přihrádkami s různou velikostí. Ať už se jedná o pracovní rukavice, skládací metr nebo krabičku s obědem - pořádek zde má své místo.

Energie na dosah

Vždy najdete vhodné připojení.

Caddy kombi může být vybaven různými připojovacími rozhraními, která Vám umožňují pohodlné nabíjení Vašich přístrojů.

Nosná konstrukce

Rozšiřují možnosti transportu.

Podélné střešní nosiče se dodávají buď v černé, nebo ve stříbrné barvě. Zlepšují vzhled automobilu a jsou ideální základnou pro montáž střešních nástaveb, jako jsou příčníky nebo držáky žebříků. Maximální nosnost podélných střešních nosičů je 100 kg.

Výbava za příplatek.

Další postup