Bezpečně na cestách.I v kritických situacích.

Bezpečnostní ­systémy

Caddy Kombi má k dispozici bohatou bezpečnostní výbavu.

Multikolizní brzda1

Zahájí po kolizi proces brzdění. V ideálním případě se tak zamezí následným kolizím. Multikolizní brzda se aktivuje, když dva vzájemně nezávislé senzory identifikují nehodu. S krátkým zpožděním je vůz postupně zbrzděn na 10 km/h, přičemž řidič může kdykoli opět převzít kontrolu nad vozem.

Elektronický stabilizační program (bez vyobrazení)

Cíleným přibrzděním jednotlivých kol zamezuje nedotočení nebo přetočení.

 

Protiblokovací systém (ABS) (bez vyobrazení)

Zamezuje blokování kol. Zůstane tak zachována ovladatelnost vozu.

 

Protiprokluzový systém (ASR) (bez vyobrazení)

Zamezuje protočení kol.

 

Výstraha při nezapnutí bezpečnostních pásů (bez vyobrazení)

Signalizuje řidiči a spolujezdci, že nemají zapnutý bezpečnostní pás. Po spuštění motoru je vyzývá opticky a po zahájení jízdy akusticky, aby se připoutali.

 

Airbagy (bez vyobrazení)

Sériově dodávaný airbag řidiče, airbag spolujezdce a boční a hlavové airbagy ve voze Caddy nabízí pasažérům vpředu nejlepší ochranu při čelním a bočním nárazu. Airbag spolujezdce lze deaktivovat klíčem od vozu.

V rámci možností daných systémem.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Caddy Kombi

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen