Ze 7 na dodávku za pár minut

Flexibilní sedadla

Musí se celá pracovní četa rychle přepravit na staveniště? Žádný problém, Caddy Kombi je sériově dodáván s pěti a volitelně až se sedmi sedadly. Na další zakázku stačí dva lidé, ale potřebujete s sebou hodně materiálu? Také na to je Caddy Kombi přirozeně připraven. Díky sedákům v interiéru, které lze nezávisle na sobě sklopit, překlopit a vyjmout, proměníte mikrobus v mžiku na dodávku - a opačně. Mysleli jsme také na možnost uložení dlouhých předmětů s využitím celé délky interiéru: Na přání dostanete sedadlo spolujezdce se sklopným opěradlem.

Sedadlo spolujezdce se sklopným opěradlem

Pro vůz Caddy Kombi je na přání k dostání funkce pro uložení nákladu s využitím celé délky interiéru. Pokud se sklopí opěradlo sedadla řidiče kompletně dopředu, zvětší se maximální ložná délka interiéru až na 3,01 m.1

Trojmístný sedák lze sklopit a překlopit

Sedák ve druhé řadě sedadel se skládá z jednotlivého sedadla a dvousedáku. Oba prvky lze nezávislé na sobě sklopit, překlopit a vyjmout. Pokud se trojmístný sedák demontuje celý, vznikne velkorysá rovná ložná plocha.

Délka interiéru při sklopeném opěradlu druhé a třetí řady sedadel a sklopeném sedadlu spolujezdce až k přístrojové desce vozu Caddy Maxi. Obrázek ukazuje mimořádnou výbavu za příplatek.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o příplatkovou výbavu. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / mimořádná výbava), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy.

Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé mimořádné výbavy za příplatek. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Zavřít

Caddy Kombi

 
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen