Ze 7 na dodávku za pár minut

Flexibilní sedadla

Musí se celá pracovní četa rychle přepravit na staveniště? Žádný problém, Caddy Kombi je sériově dodáván s pěti a volitelně až se sedmi sedadly. Na další zakázku stačí dva lidé, ale potřebujete s sebou hodně materiálu? Také na to je Caddy Kombi přirozeně připraven. Díky sedákům v interiéru, které lze nezávisle na sobě sklopit, překlopit a vyjmout, proměníte mikrobus v mžiku na dodávku - a opačně. Mysleli jsme také na možnost uložení dlouhých předmětů s využitím celé délky interiéru: Na přání dostanete sedadlo spolujezdce se sklopným opěradlem.

Sedadlo spolujezdce se sklopným opěradlem

Pro vůz Caddy Kombi je na přání k dostání funkce pro uložení nákladu s využitím celé délky interiéru. Pokud se sklopí opěradlo sedadla řidiče kompletně dopředu, zvětší se maximální ložná délka interiéru až na 3,01 m.1

Trojmístný sedák lze sklopit a překlopit

Sedák ve druhé řadě sedadel se skládá z jednotlivého sedadla a dvousedáku. Oba prvky lze nezávislé na sobě sklopit, překlopit a vyjmout. Pokud se trojmístný sedák demontuje celý, vznikne velkorysá rovná ložná plocha.

Délka interiéru při sklopeném opěradlu druhé a třetí řady sedadel a sklopeném sedadlu spolujezdce až k přístrojové desce vozu Caddy Maxi. Obrázek ukazuje mimořádnou výbavu za příplatek.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Caddy Kombi

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen