Vědět vše co vědět musíte

Multifunkční ukazatele

Najděte všechny informace, které po cestě potřebujete, přehledně na jednom místě: Palubní počítač Vám zobrazí například ujeté kilometry, vnější teplotu a průměrnou spotřebu.

Multifunkční ukazatel "Plus"

Kromě funkcí multifunkčního ukazatele lze pomocí tohoto ukazatele regulovat vodní přídavné topení a nastavovat volitelný paket Světla & výhled. V kombinaci s navigačním systémem nabízí navíc i pohodlnou navigaci pomocí šipek.

Multifunkční ukazatel "Premium"

Kromě funkcí multifunkčního ukazatele "Plus" nabízí navíc barevný displej ve 3D a animované navigační menu.

Multifunkční ukazatel (bez vyobrazení)

Zobrazuje aktuální informace, mimo jiné čas, zbývající dojezdovou vzdálenost, vnější teplotu, průměrnou spotřebu a doporučený rychlostní stupeň pro efektivnější způsob jízdy.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Caddy Kombi

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen