Odkládací plochy

Perfektně zorganizované. Váš Caddy také.

Ve Vaší profesi musí sedět každý hmat. Caddy Vám proto pomůže promyšleným odkládacím systémem. Vše co potřebujete, je vždy na dosah - od nářadí až po kelímek s kávou.

Odkládací plochy a přihrádky

Kabina řidiče ve voze Caddy Kombi Vám nabízí mnoho různě velkých úložných a odkládacích ploch. Na všechno, co máte během dlouhého pracovního dne s sebou.

  • Odkládací přihrádky ve dveřích s místem na láhev o obsahu 1,0 litr
  • Čtyři držáky nápojů ve středové konzoli
  • Volitelná odkládací zásuvka pod sedadly
  • Otevřená přihrádka spolujezdce
  • Dvě otevřené odkládací přihrádky
  • Odkládací přihrádka na mobilní telefon
  • Volitelný paket přihrádek včetně uzamykatelné přihrádky spolujezdce, uzavřené odkládací přihrádky s víkem, úložných přihrádek pod oběma předními sedadly a sítě na zavazadla u stropu

Střešní galerie

Přímo nad sedadlem řidiče a spolujezdce se rozprostírá střešní galerie přes celou šířku vozu. Z venku do ní není vidět a nabízí dostatek místa pro pracovní rukavice, skládací metr nebo krabičku s obědem.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Caddy Kombi

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen