Menu
Zavřít

Caddy Skříňový vůz

 

Zvládne téměř každý úkol

Naléhavá dodávka nebo důležitý hovor se zákazníkem - další termín už čeká. Vždy s sebou: Caddy Skříňový vůz. Dobře ovladatelný, funkční a všestranný - bude Vás podporovat každý den a téměř v každé situaci. Díky svým kompaktním vnějším rozměrům se Caddy hodí perfektně pro zakázky ve městě. Díky své prostornosti je však také tím správným kolegou pro nové staveniště. Je jedno, kde ho použijete, své profesionální vystupování máte jisté.

Udělejte si sami obrázek o skříňovém Caddy

Promyšlený odkládací systém

Vše v nejlepším pořádku

Kdo pracuje pod časovým tlakem, nechce dlouho hledat. Skříňový Caddy disponuje proto promyšleným odkládacím systémem s různě velkými úložnými přihrádkami a plochami. Ať pracovní rukavice, krabička s obědem nebo skládací metr - vše tu má své místo. 

Funkční interiér

Tak flexibilní jako Vy

Každá zakázka přináší Vám i Vašemu týmu jiné výzvy. Flexibilní interiér skříňového Caddy je připraven na všechno: Robustní podlahové krytiny, různé dělicí přepážky nebo dílenské skříně - uspořádejte si nákladový prostor podle svých potřeb.

Asistenční systémy

Městem v klidu

V úzkých uličkách mezi domy nebo v hektickém centru města: Ve skříňovém Caddy Vám pomohou četné inovativní asistenční systémy řidiče a bezpečnostní systémy zvládnout i složité situace. A Vy tak dorazíte do cíle bezpečně a především v klidu.

Možnost vysokého zatížení

Zdolá i ty nejtěžší úkoly

Pěkný silák, ten prcek: Nákladový prostor skříňového Caddy přesvědčí nejen flexibilitou a odolností, ale především svým objemem a vysokým užitečným zatížením. Již s krátkým rozvorem Vám nabídne velkou kapacitu nákladového prostoru, kterou lze na přání dokonce ještě rozšířit. K dispozici máte tento prostor:

  • Objem nákladového prostoru až 3,2 m3 u krátkého rozvoru
  • Objem nákladového prostoru až 3,7 m3 s volitelnou dělitelnou a výkyvnou dělicí přepážkou
  • Užitečná hmotnost až cca 762 kg
  • Šest úchytných ok
Pohon všech kol 4MOTION

Zaber, když na tom záleží

Skříňový Caddy s volitelným pohonem všech kol 4MOTION odvádí i na vlhkých, zasněžených, znečištěných nebo poškozených silnicích perfektní práci. Jeho Haldex-spojka pohonu všech kol přesune hnací sílu na kola s lepší trakcí - pro zvýšenou bezpečnost při jízdě v zatáčkách a přesnější ovládání. Ostatně, Caddy Skříňový vůz Vám nabízí jako jediný vůz ve své třídě standardně permanentní pohon všech kol. Další výhody a možnosti:

  • V kombinaci se silným přeplňovaným naftovým motorem 2,0 TDI o výkonu 90 kW / 122 PS je pohon všech kol 4Motion vhodný mimo jiné i pro provoz s přívěsem.
  • Jízdní komfort zvýší ještě více kombinace motoru TDI (110 kW / 150 PS), dvouspojkové převodovky DSG a pohonu všech kol 4MOTION.

Promyšlený do detailu

Každý den přináší nespočet výzev, které vyžadují často rychlá, avšak vždy profesionální řešení. S modelem Caddy Skříňový vůz budete mít k dispozici vozidlo, které Vás optimálně podpoří v téměř každé situaci.

Veškerá výbava

Náklad

Zpět na přehled

Náklad

Díky velkému objemu nákladového prostoru, promyšlenému řešení zadní části vozu a mnoha možnostem pro zajištění nákladu dopraví Caddy Skříňový vůz Váš materiál – a přirozeně i Vás – dobře do cíle.

Exteriér

Zpět na přehled

Exteriér

Precizní vedení linií, dynamická přední část vozu, lineárně uspořádaná zadní partie a mnoho dalších pregnantních detailů: Caddy Skříňový vůz ukazuje kompetenci na první pohled.

Interiér

Zpět na přehled

Interiér

Pohodlně do práce. Uvolněně po práci. Caddy Skříňový vůz přesvědčí také zevnitř svou výjimečnou kvalitou zpracování a četnými prvky mimořádné výbavy.

Funkce

Zpět na přehled

Funkce

Zůstaňte na cestách pohodlně stále v obraze: Moderní Infotainment, inovativní online služby, multifunkční volanty a ukazatele to umožní.

Asistenční systémy

Zpět na přehled

Asistenční systémy

Dostaňte se pohodlně do cíle: Moderní bezpečnostní systémy a asistenční systémy řidiče pracují za jízdy spolu s Vámi a umí předcházet kritickým situacím.

Start Video
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen