Infotainment

Vždy při tom: Vaše kancelář

Váš užitkový vůz Vás nemá jen bezpečně a nekomplikovaně dopravit do práce - chcete mít možnost vyřizovat si práci už i po cestě? Pak pro Vás máme dobrou zprávu: Caddy může být vybaven různými inteligentními možnostmi propojení. Po cestě tak můžete přijímat zakázky nebo se účastnit jednání.

Rozhraní pro mobilní telefon "Comfort"

Přihrádka pro Vás mobilní telefon disponuje bezdrátovým připojením k venkovní anténě pro optimalizaci kvality vysílání a přijímání mobilního signálu. Také nabíjení je naprosto jednoduché: Stačí jen spojit telefon s USB rozhraním, které se nachází také v této přihrádce.  

Hlasové ovládání (bez vyobrazení)

Více komfortu a bezpečnosti díky systému hlasového ovládání: Ovládejte telefon, navigaci a audiofunkce, aniž byste sundali ruce z volantu. Navíc můžete pomocí hlasových příkazů vyvolat téměř všechna menu a oznámení na displeji rádiového, příp. navigačního systému.  

 

Volkswagen Media Control (bez vyobrazení)1

Udělejte ze svého chytrého telefonu nebo tabletu dálkové ovládání navigačního systému "Discover Media" s volitelně dodávanou aplikací Volkswagen Media Control. Prostřednictvím wifi připojení můžete v interiéru vozu ovládat pohodlně funkce audiosystému. Nebo si přehrát například navigační trasu, kterou jste si vynašli na Google Maps, na barevný TFT displej a z druhé nebo třetí řady sedadel spustit funkci navigace.

 

Rozhraní pro mobilní telefon (bez vyobrazení)

Díky sériově dodávanému, bezdrátovému rozhraní Bluetooth můžete za jízdy bezpečně a pohodlně telefonovat přes mikrofon a reproduktory.

Kompatibilní s operačním systémem iOS a Android. Řidič není ze zákona dovoleno používat za jízdy funkce Volkswagen Media Control.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Caddy Skříňový vůz

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen