Klimatizace

**Dobré provozní klima* na palubě

Když se v létě vyšplhá teploměr na 28 stupňů a do Vaší kabiny praží slunce, přijde vhod klimatizace s jednoduchou regulací. Vašemu mobilnímu pracovišti zajistí totiž obratem ruky příjemnou teplotu. 

Klimatizace "Climatronic

Je Vám teplo, ale Vašemu spolujezdci je zima? Klimatizace "Climatronic" nabízí 2zónovou regulaci teploty a manuální funkci vnitřní cirkulace vzduchu. Oba si tak můžete nastavit svoji individuální požadovanou teplotu. V závislosti na slunečním záření a vnější teplotě přivádí klimatizace větší či menší množství chladného vzduchu.

Klimatizace

Na přání je Caddy k dostání také s poloautomatickou klimatizací. Je plynule nastavitelná a zajistí vždy příjemně temperovaný interiér.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o příplatkovou výbavu. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / mimořádná výbava), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy.

Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé mimořádné výbavy za příplatek. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Zavřít

Caddy Skříňový vůz

 
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen