Nákladový prostor

Hodně prostoru pro všechen Vás materiál

Udělejte si ze svého modelu Caddy Skříňový vůz obratem ruky plně funkční servisní vozidlo pro opraváře, instalatéry a mnoho dalších profesí. Máte k dispozici nejrůznější možnosti uspořádání nákladového prostoru:

  • Plná dělicí přepážka
  • Dělicí přepážka s okny
  • Gumová podlahová krytina
  • Univerzální podlaha
  • Úchytná oka

Plná dělicí přepážka

Stěna až do výše střechy odděluje kabinu řidiče kompletně od nákladového prostoru a zajišťuje tak vysokou pasivní ochranu. Je pevně přišroubovaná ke karoserii vozu a splňuje požadavky normy DIN 75410-3 "Zajištění nákladu v malých dodávkách".

Dělicí přepážka s okny

Pro model Caddy Skříňový vůz je na přání k dispozici dělicí přepážka s oknem. Je vysoká až po střechu jako uzavřený předěl a navíc disponuje dvěma velkými okny. Náklad tak budete mít vždy na očích.

Gumová podlahová krytina

Pro nákladový prostor vozu Caddy lze volitelně objednat gumovou podlahovou krytinu. Ochranná vrstva z omyvatelného plastu je upravena přesně podle obrysů žebrované podlahy. Pryžový materiál vykazuje kromě toho dobré izolační a protihlukové vlastnosti.

Univerzální podlaha

Jedná se o ideální přípravu, dodávanou na přání, pro následnou montáž definovaných skříňových systémů od různých výrobců. Speciální vyfrézované otvory v podlahové krytině umožňují kdykoliv flexibilní montáž a demontáž skříňových systémů bez lepení a vrtání.

Úchytná oka

Nákladový prostor je sériově dodáván se šesti sklopnými úchytnými oky, pevně přišroubovanými k podlaze vozu. Caddy Maxi Skříňový vůz má k dispozici dokonce osm úchytných ok. Pomocí pevných upínacích popruhů lze tak bezpečně a řádně zafixovat nářadí i materiál.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Caddy Skříňový vůz

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen