Navigační ­systém

Bezpečně dorazit do cíle

Když máte jeden termín za druhým, nezbývá na okliky čas. Náš navigační systém Vás přivede bez oklik k cíli. A po vykonané práci zase přímou cestou zpátky domů.

Navigační systém "Discover Media"

  • Car-Net Guide & Inform i Car-Net App-Connect
  • Barevný TFT displej s uhlopříčkou 16,5 cm (6,33 palců) a dotyková obrazovka s přibližovacím senzorem
  • CD přehrávač s podporou formátů MP3 a WMA
  • Výkon 4 x 20 wattů se čtyrmi reproduktory
  • Dvojitý tuner s Phase diversity
  • USB rozhraní pro AUX-IN iPhone v přihrádce spolujezdce, možnost připojení mobilního telefonu prostřednictvím protokolu Bluetooth a dva sloty na SD kartu
  • SD karta s mapovým materiálem včetně bezplatné aktualizace mapových podkladů díky Volkswagen MapCare

Volkswagen Media Control (bez vyobrazení)1

Udělejte ze svého chytrého telefonu nebo tabletu dálkové ovládání navigačního systému "Discover Media" s volitelně dodávanou aplikací Volkswagen Media Control. Prostřednictvím wifi připojení můžete v interiéru vozu ovládat pohodlně funkce audiosystému. Nebo si přehrát například navigační trasu, kterou jste si vynašli na Google Maps, na barevný TFT displej a z druhé nebo třetí řady sedadel spustit funkci navigace.

Kompatibilní s operačním systémem iOS a Android. Řidič není ze zákona dovoleno používat za jízdy funkce Volkswagen Media Control.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Caddy Skříňový vůz

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen