Topné systémy

V teple za studených dnů

Špatný výhled při zamlženém čelním sklu? Mrznout ve studeném autě po jednáních mimo kancelář? S našimi topnými systému budete mít na cestách teplíčko a pohodlí dokonce i během mrazivých měsíců.

Vyhřívání čelního skla

Elektrické dráty integrované do čelního skla a dodávané na přání Vám zajistí dobrý výhled dopředu i při studeném a vlhkém počasí. Vyhřívání čelního skla je k dostání pouze v kombinaci s paketem Světla & výhled.

Vyhřívání sedadel

Volitelné vyhřívání sedadel je integrované do ploch sedáků a opěradel předních sedadel a lze jej nastavit samostatně pro sedadlo řidiče a sedadlo spolujezdce. Jakmile se aktivuje zapalování, máte na výběr ze tří stupňů vyhřívání.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Caddy Skříňový vůz

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen