Varianty zadních dveří

Naložit a vyložit. Pohodlně a snadno.

Nastoupit, vystoupit. Naložit, vyložit. Dveře užitkového vozu se otevírají a zavírají mnohokrát za den - a jsou přitom silně zatěžovány. V modelu Caddy jsou proto namontovány výhradně závěsy, kolejnice a madla vyhovující i těm nejvyšším nárokům. Pro tento model však mluví i nízká výška nákladové hrany a četné varianty dveří. 

Prosklené zadní výklopné dveře pro model Caddy skříňový vůz.

Plechové zadní výklopné dveře pro model Caddy skříňový vůz.

Prosklené zadní křídlové dveře (⅔ ku ⅓) pro model Caddy skříňový vůz.

Zadní křídlové dveře (⅔ ku ⅓) s plastovou vložkou pro model Caddy skříňový vůz1.

Plastové vložky jsou k dostání lakované v barvách Bílá Candy, Šedá Pure, metalíza Stříbrná Reflex a Černá Deep s perleťovým efektem. Obrázek ukazuje mimořádnou výbavu za příplatek.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Caddy Skříňový vůz

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen