Varianty zadních dveří

Naložit a vyložit. Pohodlně a snadno.

Nastoupit, vystoupit. Naložit, vyložit. Dveře užitkového vozu se otevírají a zavírají mnohokrát za den - a jsou přitom silně zatěžovány. V modelu Caddy jsou proto namontovány výhradně závěsy, kolejnice a madla vyhovující i těm nejvyšším nárokům. Pro tento model však mluví i nízká výška nákladové hrany a četné varianty dveří. 

Prosklené zadní výklopné dveře pro model Caddy skříňový vůz.

Plechové zadní výklopné dveře pro model Caddy skříňový vůz.

Prosklené zadní křídlové dveře (⅔ ku ⅓) pro model Caddy skříňový vůz.

Zadní křídlové dveře (⅔ ku ⅓) s plastovou vložkou pro model Caddy skříňový vůz1.

Plastové vložky jsou k dostání lakované v barvách Bílá Candy, Šedá Pure, metalíza Stříbrná Reflex a Černá Deep s perleťovým efektem. Obrázek ukazuje mimořádnou výbavu za příplatek.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o příplatkovou výbavu. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / mimořádná výbava), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy.

Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé mimořádné výbavy za příplatek. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Zavřít

Caddy Skříňový vůz

 
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen