Vnější zrcátka

Vše ve *zpětném pohledu**

Kdo je hodně na cestách v úzkých uličkách v centru měst nebo na nepřehledných staveništích, ten si asi často přeje mít oči i vzadu. To Vám bohužel nabídnout nemůžeme. Zato však elektricky sklopná nebo nastavitelná vnější zrcátka, pomocí nichž budete mít dozadu ten nejlepší výhled.

Elektrická zrcátka

Pomocí otočného knoflíku lze obě vnější zrcátka z místa řidiče pohodlně elektricky nastavit a vyhřívat. Řidič tak má dozadu vždy ten nejlepší výhled. Elektrická vnější zrcátka jsou spolu s elektrickými spouštěči oken součástí volitelného paketu Elektrika.

Elektricky sklopná vnější zrcátka

Vnější zrcátka pro vůz Caddy mohou být na přání elektricky nastavitelná, vyhřívaná a sklopná1.

Obrázek ukazuje vnější zrcátka osobního vozu s volitelným paketem Vzhled.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o příplatkovou výbavu. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / mimořádná výbava), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy.

Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé mimořádné výbavy za příplatek. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Zavřít

Caddy Skříňový vůz

 
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen