Vnější zrcátka

Vše ve *zpětném pohledu**

Kdo je hodně na cestách v úzkých uličkách v centru měst nebo na nepřehledných staveništích, ten si asi často přeje mít oči i vzadu. To Vám bohužel nabídnout nemůžeme. Zato však elektricky sklopná nebo nastavitelná vnější zrcátka, pomocí nichž budete mít dozadu ten nejlepší výhled.

Elektrická zrcátka

Pomocí otočného knoflíku lze obě vnější zrcátka z místa řidiče pohodlně elektricky nastavit a vyhřívat. Řidič tak má dozadu vždy ten nejlepší výhled. Elektrická vnější zrcátka jsou spolu s elektrickými spouštěči oken součástí volitelného paketu Elektrika.

Elektricky sklopná vnější zrcátka

Vnější zrcátka pro vůz Caddy mohou být na přání elektricky nastavitelná, vyhřívaná a sklopná1.

Obrázek ukazuje vnější zrcátka osobního vozu s volitelným paketem Vzhled.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Caddy Skříňový vůz

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen