Plná dělicí přepážka

Robustní přepážka až do výše střechy kompletně odděluje kabinu od nákladového prostoru a zajišťuje tak vysokou pasivní bezpečnost. Je pevně přišroubována ke karoserii vozu a splňuje požadavky normy DIN 75410-3 "Zajištění nákladu pro malé transporty".

Dělicí přepážka s okny.

Pro Caddy skříňový vůz je na přání k dispozici dělicí přepážka s okny. Stejně jako plná dělicí přepážka dosahuje do výše střechy a je vybavena dvěma velkými okny se skly, která jsou odolná proti rozbití. Vždy tak máte přehled o přepravovaném nákladu.

Dělená přepážka s možností otevření

Pomocí volitelné dělené přepážky s možností otevření lze několika pohyby zvětšit objem nákladového prostoru o 0,5 m3. Jediné co proto musíte udělat je kompletně sklopit sedadlo spolujezdce do prostoru pro nohy a otevřít dveře integrované do dělicí přepážky o 90°. V Caddy skříňovém voze tak vznikne vodorovná plocha pro transport předmětů o délce 2 600 mm, v Caddy Maxi skříňovém voze je pak možné převážet předměty dlouhé 3 070 mm. Dělicí přepážka, která je v tomto případě otočená ke středové konzole, zajišťuje optimální ochranu pro řidiče.

Pryžová podlahová krytina

Pro nákladový prostor vozu Caddy lze na přání objednat pryžovou podlahovou krytinu. Ochranná vrstva z omyvatelného plastu je tvarově přesně přizpůsobená reliéfu žeber podlahy nákladového prostoru. Materiál podlahy navíc působí jako izolace proti vlhkosti a tlumí hluk.

Univerzální podlaha

Univerzální podlaha je ideální přípravou pro následnou vestavbu skříňových systému od různých výrobců. Speciální zahloubení v povrchu podlahové krytiny umožňují pozdější flexibilní vestavbu nebo přestavbu skříňových systémů bez nutnosti lepení nebo vrtání.

Úchytná oka

V nákladovém prostoru je sériově umístěno až šest úchytných ok s možností zapuštění, která jsou pevně přišroubována k podlaze vozu. Nový Caddy Maxi skříňový vůz má úchytných ok dokonce osm. Pomocí odolných upínacích popruhů je tak možné bezpečně a podle předpisů upevnit převážený náklad.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím