Menu
Zavřít

Caddy Alltrack

 

Stoupá s Vašimi nároky

Jeho offroad vzhled vzbuzuje přímo chuť na další dovolenkové dobrodružství. Díky sériově dodávanému asistentu pro rozjezd do kopce nabízí Caddy Alltrack také v případě většího stoupání příjemné ovládání vozu. A pomocí volitelného pohonu všech kol 4MOTION Vás dopraví bezpečně tam, kde na Vás čeká další aktivní dovolená.

Udělejte si sami obrázek o voze Caddy Alltrack

Výbavové linie

Foto vozu je pouze ilustrativní

Sportovní vzhled terénního vozu

Na ven nejlépe vybaven

Cesta za dalším dobrodružstvím může jednou klidně vést i mimo zpevněné cesty. Caddy Alltrack je vybaven robustními kryty karoserie a designovými krytem podvozku, díky nimž bude vypadat dobře na silnicích i mimo ně. Jeho stříbrné ližiny nabízí navíc nejlepší předpoklady pro pohodlnou přepravu horských kol, snowboardů nebo extra vybavení. Váš nový Caddy Alltrack si můžete vybrat v jakémkoli z laků pro model Caddy.

Kvalitní interiér

Tady je krásně

Po vzrušujícím dni venku je čas jít bydlet. A to Vám dokáže Caddy Alltrack skutečně zpříjemnit: Mezi jeho interiérové vychytávky patří komfortní přístrojová deska s dekorační lištou "Carbon Square Dark", exkluzivní látkový potah sedadel "7Summits", stříbrně orámované ofukovače a barevně sladěné výplně dveří a obložení bočních stěn. Detaily jako kožený paket se švy v muškátové barvě a četné chromované aplikace završují jeho stylový výstup. Zůstává jen otázka: Jste si skutečně jisti, že chcete vystoupit?

Požitek z jízdy

Užijte si to od startu až do cíle

Požitek z jízdy pro Vás nezačíná teprve v cíli Vaší dovolené. Ale už od prvních kilometrů Vaší cesty: Volitelný pohon všech kol 4MOTION zajistí radost z jízdy téměř na jakémkoliv podkladu - a díky hliníkovým elementům s protiskluzovou úpravou získají i pedály odpovídající sportovní vzhled.

Více o požitku z jízdy

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen