Požitek z jízdy

Užijte si to od startu až do cíle

Požitek z jízdy pro Vás nezačíná teprve v cíli Vaší dovolené. Ale už od prvních kilometrů Vaší cesty: Volitelný pohon všech kol 4MOTION zajistí radost z jízdy téměř na jakémkoliv podkladu - a díky hliníkovým elementům s protiskluzovou úpravou získají i pedály odpovídající sportovní vzhled.

Volitelný pohon všech kol 4MOTION

Končí s koncem silnice i Vaše cesta? Ale kdepak. Mimo zpevněné cesty se cítí Caddy Alltrack stejně dobře jako na normální silnici. S volitelným pohonem všech kol 4MOTION pro něj totiž nejsou ani složité terénní podmínky žádný problém. Ale také na mokrém nebo zasněženém asfaltu nabízí jeho kola díky vzájemné interakci optimální přilnavost. Sezóna požitku z jízdy s vozem Caddy Alltrack trvá prostě stále.

Krytky pedálů ve vzhledu hliníku

Pedálové ústrojí vozu Caddy Alltrack jede nejen opticky na plný plyn, ale blýskne se i svou funkčností: Jeho protiskluzová povrchová úprava zajistí stabilitu v prostoru pro nohy. To oceníte nejpozději po procházce ve sněhu nebo dešti nebo návratu z horské túry.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Caddy Alltrack

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen