Menu
Zavřít

Caddy Edition 35

 

Zůstat nápadně cool

Vozu Caddy je už více než 35 let - vystupuje však suverénně a přirozeně jako vždycky. Speciální model Caddy Edition 35 na bázi Caddy Comfortline je nápadný především svým markantním zevnějškem. Milovníci designu dokáží působivé střídání černé a bílé ocenit. A varianty motorů přesvědčí všechny, kteří mají rádi nejen tichý chod, ale i úsporný provoz.

Udělejte si sami obrázek o voze Caddy Edition 35

Výbavové linie

Foto vozu je pouze ilustrativní

Cena za výbavu Comfortline, ke které je třeba doobjednat paket Edition 35

Sportovní interiér

Sport a styl – tím Vás přesvědčí

Člověk je tak mladý, jak se chová. Caddy Edition 35 je ten nejlepší příklad. K jeho sportovně nadčasovému stylu přispívají: elegantní látkové potahy "Clip" v titanově černé barvě se švy v barvě Moon Rock a zvýšenými boky v barvě White Berry, jakož i komfortní přístrojová deska s dekorační lištou "Dark Silver Brushed". Jeho vzhled završuje středová konzola s výškově a podélně nastavitelnou středovou opěrkou z koženky a kožený paket obsahující hlavici řadicí páky a páku ruční brzdy, taktéž se švy v barvě Moon Rock.

Exkluzivní exteriér

Nyní se sériové dodávanými prvky, které upoutají Vaši pozornost

Subtilní vystupování přenechá Caddy Edition 35 jiným: Ochrana nákladové hrany, střešní podélné lišty a střecha v černé barvě s vysokým leskem, jakož i elektricky sklopná vnější zrcátka v barvě Černá Deep s perleťovým efektem vytvářejí výrazný kontrast s barvou vozu. Zatmavená zadní světla završují perfektně mimořádný zevnějšek jubilejního modelu.

Vysoký jízdní komfort

Komfortně všedními dny

I když to bude v městském provozu trvat o trochu déle nebo budete čekat na své spolujezdce, ve voze Caddy Edition 35 se nudit nebudete. O zábavu se postará mimo jiné rádiový systém "Composition Colour". A když pak už budete moct zase pokračovat, užívejte si komfort multifunkčního ukazatele "Premium".

Více i jízdním komfortu

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen