Vysoký jízdní komfort

Komfortně všedními dny

I když to bude v městském provozu trvat o trochu déle nebo budete čekat na své spolujezdce, ve voze Caddy Edition 35 se nudit nebudete. O zábavu se postará mimo jiné rádiový systém "Composition Colour". A když pak už budete moct zase pokračovat, užívejte si komfort multifunkčního ukazatele "Premium".

 

 

Multifunkční ukazatel "Premium"

Komfort ve variantě Premium: Pomocí multifunkčního ukazatele "Premium" dodávaného na přání lze regulovat mimo jiné volitelné vodní přídavné topení a nastavovat volitelný paket Světla & výhled. Kromě toho boduje barevným displejem ve 3D a animovaným navigačním menu.

Rádiový systém "Composition Colour"

S rádiovým systémem "Composition Colour" včetně paketu "Connectivity" budete ve voze Caddy Edition 35 dobře propojeni a zůstanete na příjmu i během cesty. Pomocí koženého multifunkčního volantu s pádly pro řazení ho můžete pohodlně ovládat a přitom mít vše pevně ve svých rukou.

Vyhřívání sedadel

Vyhřívání sedadel a bederní opěrka u sedadla řidiče i spolujezdce zvyšují jízdní komfort.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Caddy Edition 35

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen