Vysoký jízdní komfort

Komfortně všedními dny

I když to bude v městském provozu trvat o trochu déle nebo budete čekat na své spolujezdce, ve voze Caddy Edition 35 se nudit nebudete. O zábavu se postará mimo jiné rádiový systém "Composition Colour". A když pak už budete moct zase pokračovat, užívejte si komfort multifunkčního ukazatele "Premium".

 

 

Multifunkční ukazatel "Premium"

Komfort ve variantě Premium: Pomocí multifunkčního ukazatele "Premium" dodávaného na přání lze regulovat mimo jiné volitelné vodní přídavné topení a nastavovat volitelný paket Světla & výhled. Kromě toho boduje barevným displejem ve 3D a animovaným navigačním menu.

Rádiový systém "Composition Colour"

S rádiovým systémem "Composition Colour" včetně paketu "Connectivity" budete ve voze Caddy Edition 35 dobře propojeni a zůstanete na příjmu i během cesty. Pomocí koženého multifunkčního volantu s pádly pro řazení ho můžete pohodlně ovládat a přitom mít vše pevně ve svých rukou.

Vyhřívání sedadel

Vyhřívání sedadel a bederní opěrka u sedadla řidiče i spolujezdce zvyšují jízdní komfort.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o příplatkovou výbavu. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / mimořádná výbava), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy.

Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé mimořádné výbavy za příplatek. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Zavřít

Caddy Edition 35

 
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen