Flexibilní nabídka prostoru

Udělá místo, jak potřebujete

Interiér vozu Caddy se přizpůsobí každý den znovu a znovu Vašim různorodým potřebám. Můžete cestovat až v 7 lidech, jet na velký nákup nebo mít v plánu přepravu menších kusů nábytku.

Dvoumístné uspořádání interiéru

V dvoumístném uspořádání nabízí Caddy impozantní nákladový prostor o objemu 3 030 litrů - se sklopeným opěradlem sedadla spolujezdce dokonce ještě víc. Ideální pro hodně zavazadel.

Trojmístné uspořádání interiéru

U trojmístného uspořádání je druhá řada sedadel rozdělena v poměru ⅔ k ⅓. Vzniká tak mnoho možností pro individuální využití.

Čtyřmístné uspořádání interiéru

Caddy se čtyřmi místy k sezení nabízí místo pro čtyři osoby a další zavazadla.

Pětimístné provedení

Pět míst k sezení a opravdu hodně úložného prostoru: 3místné zadní sedadlo nabízí čtyři úchyty ISOFIX na obou vnějších sedadlech a je tudíž vhodné pro dětské sedačky. Sklopením a překlopením druhé řady sedadel vznikne nákladový prostor o objemu až 2 852 litrů.

Sedmimístné provedení

Vybaven sedmi místy k sezení, je Caddy ideálním vozem pro přepravu skupiny s velkým pohodlím. Caddy Maxi je o 47 cm delší a nabízí navíc nákladový prostor o objemu až 340 litrů1 pro Vaše zavazadla.

Údaje v litrech platí do výše zadního plata.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Caddy

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen