Flexibilní nabídka prostoru

Udělá místo, jak potřebujete

Interiér vozu Caddy se přizpůsobí každý den znovu a znovu Vašim různorodým potřebám. Můžete cestovat až v 7 lidech, jet na velký nákup nebo mít v plánu přepravu menších kusů nábytku.

Dvoumístné uspořádání interiéru

V dvoumístném uspořádání nabízí Caddy impozantní nákladový prostor o objemu 3 030 litrů - se sklopeným opěradlem sedadla spolujezdce dokonce ještě víc. Ideální pro hodně zavazadel.

Trojmístné uspořádání interiéru

U trojmístného uspořádání je druhá řada sedadel rozdělena v poměru ⅔ k ⅓. Vzniká tak mnoho možností pro individuální využití.

Čtyřmístné uspořádání interiéru

Caddy se čtyřmi místy k sezení nabízí místo pro čtyři osoby a další zavazadla.

Pětimístné provedení

Pět míst k sezení a opravdu hodně úložného prostoru: 3místné zadní sedadlo nabízí čtyři úchyty ISOFIX na obou vnějších sedadlech a je tudíž vhodné pro dětské sedačky. Sklopením a překlopením druhé řady sedadel vznikne nákladový prostor o objemu až 2 852 litrů.

Sedmimístné provedení

Vybaven sedmi místy k sezení, je Caddy ideálním vozem pro přepravu skupiny s velkým pohodlím. Caddy Maxi je o 47 cm delší a nabízí navíc nákladový prostor o objemu až 340 litrů1 pro Vaše zavazadla.

Údaje v litrech platí do výše zadního plata.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o příplatkovou výbavu. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / mimořádná výbava), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy.

Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé mimořádné výbavy za příplatek. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Zavřít

Caddy

 
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen