Mobilní online služby

Kompletní propojení – a informovanost

Dostávat nejaktuálnější dopravní hlášení z internetu. Jet nejkratší cestou k nejbližší čerpací stanici. Ovládat aplikace ve Vašem chytrém telefonu i během jízdy. Nechat si připomenou termíny servisu a získat přímé varování při pokusu o krádež. S mobilními online službami "Car-Net" budete Vaše cestování pohodlnější, bezpečnější a s lepšími informacemi.

Car-Net App-Connect

Pomocí Car-Net App-Connect1 můžete mnoho funkcí Vašeho iPhonu nebo chytrého telefonu s operačním systémem Android využívat také během jízdy - úplně jednoduše a bezpečně prostřednicím dotykové obrazovky Vašeho Infotainment systému. Spojte prostě chytrý telefon prostřednictvím USB kabelu se systémem. Apple CarPlay™, Android Auto™ a MirrorLink™ pak zobrazí všechny kompatibilní aplikace na displeji.

Car-Net Guide & Inform

Pomocí Car-Net Guide & Inform2 rozšíříte Váš navigační systém o mnoho doplňkový palubních informačních služeb. Na cestách získáte mimo jiné ještě lepší informace o aktuální dopravní situaci, volných parkovacích místech a cenově výhodných čerpacích stanicích. Celkem máte k dispozici jedenáct služeb, které můžete používat první tři roky bezplatně3.

Zvláštní výbava za příplatek v kombinaci s rádiovým systémem „Composition Media“ a navigačním systémem „Discover Media“. Volitelný navigační systém „Discover Media Plus“ již obsahuje Car-Net App-Connect. Ověřte si prosím, zda je Vaše koncové zařízení kompatibilní s technologiemi MirrorLink™, CarPlay™ a Android Auto™ integrovanými Car-Net App-Connect. Využívání aplikací Car-Net App-Connect probíhá výhradně přes Váš mobilní telefon. Respektujte prosím Vaše smluvní podmínky ohledně datového a internetového spojení. Car-Net Guide & Inform a Car-Net App-Connect jsou k dostání v rámci volitelné výbavy.

Používání služeb Car-Net Guide & Inform je možné pouze s volitelnou výbavou „Discover Media“ nebo „Discover Media Plus“. Kromě toho potřebujete mobilní koncové zařízení s připojením na internet (např. chytrý telefon ), které dokáže fungovat jako mobilní wifi hotspot, nebo Volkswagen CarStick UMTS se zpoplatněnou SIM kartou libovolného poskytovatele mobilních služeb. Služby Guide & Inform jsou k dispozici jen na základě stávající nebo samostatně uzavřené smlouvy o mobilních službách mezi Vámi a Vaším poskytovatelem mobilních služeb a pouze v rámci pokrytí příslušnou mobilní sítí. Příjmem datových balíčků z internetu Vám mohou v závislosti na Vašem aktuálním mobilním tarifu a zejména při provozu v zahraničí vznikat dodatečné náklady (např. poplatky za roaming). Vzhledem k objemu dat generovaných používáním služeb Car-Net se důrazně doporučuje dohoda o datovém paušálu s Vaším poskytovatelem mobilních služeb. Pro využívání služeb Car-Net je zapotřebí uzavřít online samostatnou smlouvu se společností Volkswagen AG. Zákazník má po předání vozidla čas 90 dnů na jeho registraci na www.volkswagen-car-net.com/portal. Od 90. dne se zkracuje doba bezplatného užívání služby. Dostupnost služeb Car-Net se může lišit v závislosti na zemi. Tyto služby jsou dostupné po dohodnuté smluvní období a mohou se během smluvního období změnit. Více informací o Car-Net naleznete na www.vw-nutzfahrzeuge.at/car-net a u svého partnera Volkswagen; informace o podmínkách mobilních sazeb u Vašeho poskytovatele mobilních služeb.

Bezplatné tříleté používání začíná po zaregistrování zákazníka u Car-Net, nejpozději však 90 dní po předání vozidla.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Caddy

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen