Parkovací asistenti

Snadnější parkování

Na přání dostanete pro Váš vůz Caddy různé parkovací asistenční systémy.

ParkPilot1

Pomocí akustické signalizace varuje při parkování před identifikovanými překážkami vzadu a na displeji zobrazuje také odstup od těchto překážek.2.

Zpětná kamera "Rear View"1

Usnadňuje parkování tím, že v rámci prostoru snímaného objektivem kamery monitoruje oblast za vozem a její obraz přenáší na displeji rádiového nebo navigačního systému. Doplněné statické pomocné linie usnadňují parkovací manévr. Zpětná kamera je k dostání pouze v kombinaci se zadními výklopnými dveřmi zavazadlového prostoru.

Parkovací asistent "Park Assist"1

Ovládá parkování do příčných a podélných parkovacích míst v několika manévrovacích krocích. Po zařazení zpátečky přebírá vozidlo samočinně řízení. Řidič ovládá pouze spojku, plynový pedál a brzdu.

V rámci možností daných systémem.

Podle verze rádiového a navigačního systému. K dispozici od rádiového systému „Composition Colour“ a vyššího.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Caddy

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen