Rádio "Composition Audio"

Rádio "Composition Audio", které je součástí sériové výbavy, je vybavené monochromatickým TFT displejem, čtyřmi reproduktory, slotem na SD kartu, rozhraními AUX-IN a USB a jeho výkon je 2x 20 wattů.

Sériová výbava pro Caddy Trendline.

Rádio "Composition Colour"

Rádio "Composition Colour" má barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 12,7 cm (5 palců). K jeho další výbavě patří CD přehrávač s podporou hudebních formátů MP3 a WMA, šest reproduktorů, jeden slot na SD kartu, rozhraní AUX-IN, USB rozhraní, ke kterému lze připojit mj. iPhone, a také dvojitý tuner s fázovou diverzitou, jenž zajišťuje nejlepší příjem rádiového signálu. Výkon rádia je 4x 20 wattů.

Sériová výbava pro Caddy Comfortline a Caddy Highline. Pro Caddy Trendline výbava za příplatek.

Rádio "Composition Media"

Rádio "Composition Media", jež je součástí výbavy na přání, má barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 16,5 cm (6,33 palce) a přibližovacími senzory. Součástí jeho výbavy je CD přehrávač s podporou hudebních formátů MP3 a WMA, šest reproduktorů, dvojitý tuner s fázovou diverzitou pro zajištění nejlepšího možného příjmu rádiového signálu, jeden slot na SD kartu, rozhraní AUX-IN a USB port, ke kterému lze připojit mj. iPhone. Výkon rádia je 4x 20 wattů. Pro toto rádio jsou na přání k dispozici mobilní služby online Car-Net App-Connect1.

¹ Výbava za příplatek. Dodává se pouze v kombinaci s rádiem "Composition Media" nebo navigačním systémem "Discover Media". Kompatibilní s technologiemi MirrorLink™, CarPlay™ a Android Auto™. Technologie CarPlay™ a Android Auto™ nejsou v České republice podporovány. Ověřte prosím, zda Vaše koncové zařízení podporuje standard App-Connect. Využívání aplikací, které podporují rozhraní Car-Net App-Connect se uskutečňuje pouze prostřednictvím Vašeho chytrého mobilního telefonu. Zkontrolujte prosím smluvní podmínky Vašeho mobilního operátora s ohledem na datové přenosy a připojení k internetu.

Navigační systém "Discover Media"

Navigační systém "Discover Media", jež je součástí výbavy na přání, má stejnou výbavu jako rádio "Composition Media", navíc je však vybaven druhým slotem na SD kartu, ve kterém je umístěna SD karta s navigačními daty. Nainstalované navigační mapy pro Evropu je možné bezplatně aktualizovat prostřednictvím aplikace Volkswagen Map Care. Data jsou k dispozici na domovské stránce Volkswagen. V kombinaci s volitelnými mobilními službami online Car-Net Guide & Inform jsou pak nepřetržitě k dispozici aktuální data z internetu1.

¹ Dodává se pouze v kombinaci s navigačním systémem "Discover Media". Využívání služeb je počínaje čtvrtým rokem zpoplatněno. Pro připojení k internetu je využíván uživatelský mobilní WLAN router (např. chytrý mobilní telefon s možností vytvoření hot spotu) nebo vhodný USB přístupový bod (např. Volkswagen CarStick) v kombinaci se SIM kartou, ke které je uzavřena smlouva s tarifem, který umožňuje přenos dat z internetu.

Telefonní rozhraní "Comfort"

Součástí výbavy na přání je také speciální přihrádka pro uložení Vašeho chytrého mobilního telefonu, která je vybavena bezdrátovým připojením k vnější anténě vozu a zajišťuje tak maximální možnou kvalitu přijímaného signálu i odesílaných dat. Telefonní rozhraní "Comfort" zajišťuje také jednoduché nabíjení mobilního telefonu, který stačí pouze připojit k USB portu, jenž se rovněž nachází v odkládací přihrádce.

Výbava za příplatek. Dodává se pouze v kombinaci s rádiem "Composition Colour" nebo "Composition Media", resp. s navigačním systémem "Discover Media".

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím