Varianty zadních dveří

Řešení pro téměř každý náklad

Caddy je flexibilní dokonce i při nakládce: Vyberte si dle potřeby zadní výklopné dveře s oknem nebo praktické zadní křídlové dveře.

Zadní výklopné dveře s oknem

Zadní výklopné dveře s oknem se vyznačují lehkým chodem a otevřete je snadno jen jednou rukou. Otevřené dveře Vás ochrání při nakládání a vykládání věcí před deštěm i intenzivními slunečními paprsky. V horní části zadních výklopných dveří je integrováno třetí brzdové světlo. Zadní výklopné dveře zavazadlového prostoru jsou vždy vybavené praktickým zavíracím systémem "Softtouch".

Zadní křídlové dveře s oknem

Volitelné zadní křídlové dveře s oknem jsou dělené v poměru 2⁄3 k 1⁄3 a umožňují maximální úhel otevření 180°. V otevřeném stavu je lze jednotlivě zaaretovat, abyste mohli v případě potřeby přepravovat také delší předměty. Vezměte prosím na vědomí, že při objednání zadních křídlových dveří je rámeček registrační značky z černého plastu.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Caddy

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen