Otočná sedadla s berními opěrkami

Ergonomická sedadla pro řidiče a spolujezdce jsou vybavena loketními a bederními opěrkami. Sedadla zajišťují dobré boční držení těla a lze je otočit1 o 180°. Bederní opěrky mohou být na přání vybaveny elektrickým ovládáním.

Sedadlo s možností elektrického nastavení 12 parametrů2
Sedadla řidiče i spolujezdce je možné přizpůsobit pomocí elektrického ovládání. Konkrétně lze nastavit bederní opěrku, sklon opěradla, výšku sedáku, sklon sedáku a jeho délkové nastavení. Představuje tak ideální řešení pro nastavení individuální pozice sezení. Sedadlo řidiče je vybaveno funkcí "Memory", která umožňuje uložit tři různá nastavení sedadla. Sedadlo s možností elektrického nastavení 12 parametrů2 je dále vybaveno vyhříváním, a to jak pro místo řidiče, tak i spolujezdce.

¹ Sedadla v kabině nelze otočit při zatažené ruční brzdě.
² Výbava za příplatek pro California Coast a Ocean. Nedodává se pro California Beach. Dodává se pouze v kombinaci s potahy sedadel v alcantaře. Střední plocha sedadla a vnitřní plochy zvýšených boků jsou čalouněny alcantarou. Sedadlo s možností elektrického nastavení 12 parametrů není vybavené funkcí otočení o 180°.

Samostatné sedadlo v prostoru pro cestující

Samostatné sedadlo s pohodlnými loketními opěrkami je sklopné, otočné, lze jej posouvat v podélném směru a také ho lze zcela vyjmout. Je vybaveno tříbodovým bezpečnostním pásem a úchyty ISOFIX. Nedodává se pro modely California s pohonem všech kol 4MOTION.

Výbava za příplatek pro California Coast a Ocean. Nedodává se pro California Beach.

Sedadlová lavice

Prostor pro cestující ve voze California Beach může být na přání vybaven trojsedadlem. Po jeho sklopení a společně s polstrovaným multiflexboardem vznikne plocha pro odpočinek o rozměrech 1,50 x 1,83 m. Odpadá sériově dodávaná odkládací přihrádka s polstrováním lehátka.

Při volbě trojsedadla se dvěma samostatnými sedadly najde v prostoru pro cestující vozu California Beach pohodlné místo až pět osob. California Beach se tak stane plnohodnotným sedmimístným automobilem.

V případě, že je prostor pro cestující vozu California Beach vybaven dvousedadlem se samostatným otočným sedadlem, mohou na těchto místech cestovat až tři osoby.

Výbava za příplatek pro California Beach. Nedodává se pro California Coast a Ocean.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím