Loketní opěrky sedadla řidiče

Díky stavěcímu mechanismu je opěrky možné plynule zafixovat v požadované poloze. Aby ze sedadla řidiče bylo možné pohodlně dosáhnout na všechna místa v kabině, lze obě loketní opěrky jeho sedadla vyklopit nahoru.

Sériová výbava pro Caravelle Comfortline a Highline, výbava za příplatek pro Caravelle Trendline.

Dvousedadlo spolujezdce

Po zvednutí sedáku dvousedadla se otevře další úložný prostor. U linie výbavy Caravelle Trendline může být v opěradle dvousedadla na přání sklopná odkládací přihrádka, ve které jsou integrovány dva držáky nápojů a držák na tužku.

Výbava za příplatek pro Caravelle Trendline a Comfortline, nedodává se pro Caravelle Highline.

Sedadlo s možností elektrického nastavení 12 parametrů

Sedadlo řidiče může být na přání vybaveno vyhříváním a elektrickým nastavením. Konkrétně lze nastavit bederní opěrku, sklon opěradla, výšku sedáku, sklon sedáku a jeho délku. Představuje tak ideální řešení pro nastavení individuální pozice sezení. Funkce "Memory" umožňuje uložit tři různá nastavení sedadla. Sedadlo s možností elektrického nastavení 12 parametrů1 je vybavené vyhříváním, a to jak pro místo řidiče, tak i spolujezdce.

Výbava za příplatek pro Caravelle Comfortline a Highline. Nedodává se pro Caravelle Trendline.
¹ Dodává se pouze v kombinaci s čalouněním středních ploch sedadla v kůži "Nappa" a čalouněním vnitřních ploch zvýšených boků sedadla v kůži "Nappa".

Funkce "Easy Entry"

Pro zajištění pohodlného a rychlého nastupování i vystupování cestujících do třetí řady sedadel lze opěradla sedadel vybavená funkcí "Easy Entry" jedním pohybem překlopit dopředu. Vozidla s bočními posuvnými dveřmi na obou stranách mají také sedadla s funkcí "Easy Entry" na obou vnějších místech. Opěradla všech sedadel lze sklopit dopředu, a to včetně těch, která jsou vybavena funkcí "Easy Entry".

Sériová výbava pro Caravelle Highline. Výbava za příplatek pro Caravelle Trendline a Comfortline.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím