Sedadlo ergoComfort s odpružením

Díky tlumení rázů od nerovností na vozovce zajišťuje optimální ochranu páteře řidiče a umožňuje nastavení 20 parametrů. Kombinace manuálního a elektrického nastavení zajišťuje plynulou regulaci jednotlivých parametrů sedadla podle předpisů AGR.¹ Na přání je sedadlo možné vybavit také vyhříváním a masážní funkcí.

Velká nabídka sedadel
Nabídka pro Crafter zahrnuje pět variant sedadel, která zajistí komfort pro řidiče i spolujezdce. U základního provedení sedadla lze nastavit sklon opěradla a jeho pozici v podélném směru. Komfortní sedadlo nabízí navíc nastavení výšky a hloubky sedáku, vnitřní loketní opěrku a bederní opěrku s nastavením ve dvou směrech. Komfortní sedadlo "Plus" má navíc druhou loketní opěrku a bederní opěrku s elektrickým nastavením ve čtyřech směrech. Paletu pak završuje sedadlo ergoComfort s odpružením a sedadlo ergoActive s odpružením, vyhříváním a masážní funkcí.

Výbava za příplatek.

¹ Sedadlo ergoComfort bylo 26. 11. 2015 oceněno společnostmi "Bundesverband deutscher Rückenschulen e. V." (Spolkový svaz pro prevenci bolestí zad) a "Forum Gesunder Rücken - besser leben e. V." (Fórum pro zdravá záda - za lepší život) pečetí AGR.

Odkládací přihrádky

Skutečná velikost se v neposlední řadě projevuje také v promyšlených detailech: V kabině vozu Crafter najde místo téměř vše, co potřebujete pro každodenní práci. Pro řidiče i spolujezdce jsou k dispozici praktické přihrádky pro uložení mobilního telefonu, notebooku nebo tabletu, stejně jako pro lahve s vodou nebo kelímku s kávou. Nezapomnělo se ani na místo pro uložení metru, baterky, slunečních brýlí, složky s doklady, pracovních rukavic a mnoha dalších věcí.

Rozhraní a možnosti připojení

Pojem "mobilní pracovní místo" zde získává zcela nový význam: Výbava vozu zahrnuje hands-free sadu, USB port a celou řadu zásuvek pro nabíjení mobilních zařízení a baterií aku přístrojů. Crafter je tak i při cestování tím nejlepším místem pro podnikání.

Dřevěná podlaha

Dřevěná podlaha v nákladovém prostoru s tloušťkou 8 mm tvoří optimální základnu pro náklad. Robustní buková podlaha má vynikající odolnost a dlouhou životnost.

Výbava za příplatek. Může být důvodem pro delší dodací lhůtu.

Univerzální podlaha

Tato dřevěná podlaha je ideální přípravou pro následnou instalaci regálových a skříňových systémů od různých výrobců. Speciální adaptéry v otvorech v povrchu podlahy umožňují snadnou montáž skříňových vestaveb. Na přání může být univerzální podlaha doplněna lištami pro uchycení nákladu v podélném i v příčném směru.

Výbava za příplatek. Může být důvodem pro delší dodací lhůtu.

Zadní křídlové dveře

Obě křídla dveří sahají až do výšky střechy a jejich úhel otevření je 180°. Na přání může být úhel otevření až 270°.

Výbava za příplatek.

Až 14 úchytných ok

Pro bezpečné upevnění nákladu pomocí upevňovacích popruhů a sítí má Crafter další dvě úchytná oka na dělicí přepážce. Výklopná úchytná oka jsou zapuštěna v rovině podlahy. Z důvodu minimalizace rizika zakopnutí je možné úchytná oka v prostoru dveří sklopit na obě strany.

Příprava bočních stěn pro instalaci regálových systémů

Velký počet šestihranných otvorů pro nýtovací matice M6 nad i pod dělicí rovinou oken usnadňuje montáž. Mezery mezi šestihrannými otvory jsou 100 mm.

 

Dělicí přepážky

Dělicí přepážka bez okna
Dělicí přepážka, jež je v souladu s normou DIN 75410-3, je kompletně uzavřená. Pro verzi s vysokou střechou lze objednat odkládací přihrádku (galerii) nad kabinou řidiče - u provedení se supervysokou střechou se tato odkládací přihrádka dodává sériově.

Dělicí přepážka s oknem a ochrannou mříží¹
Speciální sklon okna eliminuje odraz při pohledu z místa řidiče. Mříž dodatečně chrání sklo okna, stejně jako řidiče i spolujezdce před převáženými předměty např. při náhlém, prudkém brzdění. Dělicí přepážka s oknem se dodává ve dvou provedeních - buď s pevným, nebo s posuvným oknem.

¹ Výbava za příplatek.

Obložení bočních stěn, úložné boxy a lišty pro uchycení nákladu

Obložení bočních stěn polovysoké z plastových desek¹
Mimořádně robustní je obložení stěn nákladového prostoru z plastových desek, které jsou namontovány od podlahy až do úrovně roviny oken. Jejich předností je snadná údržba.

Obložení bočních stěn do výšky střechy z překližky
Je vyrobeno z 5 mm silné překližky. Díky své pevnosti a odolnosti proti nárazu spolehlivě chrání vnitřní povrch karoserie.

Úložné boxy nad kryty kol¹
Upevňují se v nákladovém prostoru nad kryty kol a nabízejí mj. místo pro nářadí, reflexní vesty nebo pracovní rukavice.

Lišty pro uchycení nákladu
Pro optimální upevnění nákladu jsou v nabídce robustní kovové lišty na bočních stěnách, dělicí přepážce, na stropě a v univerzální podlaze.

Výbava za příplatek.

¹ Bude v nabídce později.

Vnitřní podstropní nosič

Vnitřní podstropní nosič umožňuje snadné uložení dlouhých předmětů. Jednotlivé nosníky jsou posuvné a lze je přizpůsobit délce přepravovaných předmětů. V případě, že nosič není potřebný, lze jej odmontovat.

Výbava za příplatek.

Paket "Okna"

Díky paketu "Okna" můžete Váš Crafter vybavit zcela individuálním způsobem a vytvořit například kompletně prosklený skříňový vůz.

Výbava za příplatek.

LED osvětlení nákladového prostoru

Čtyři integrovaná LED světla zajišťují jasné a rovnoměrné osvětlení nákladového prostoru.

Výbava za příplatek.

Zásuvky

Zásuvky s napětím 12 voltů
Na D-sloupku u zadních křídlových dveří a v obložení u bočních posuvných dveří jsou integrovány 12voltové zásuvky, které jsou tak snadno přístupné. U vozů s druhými bočními posuvnými dveřmi je pak k dispozici ještě třetí 12voltová zásuvka vedle druhých bočních posuvných dveří.

Zásuvky s napětím 230 voltů vnější a vnitřní
Vnější přípojka CEE pro napětí 230 V zajišťuje elektrickou energii pro interní zásuvku v nákladovém prostoru, a to až do příkonu 2 500 wattů (16 A). Umožňuje tak provoz elektrických přístrojů v interiéru vozu. Součástí dodávky je mimo jiné také jistič a nabíječka baterie vozidla.

Výbava za příplatek.

Objem nákladového prostoru

Na velikosti prostě záleží: Proto se do vozu Crafter - v závislosti na rozvoru - vejde 4 až 6 europalet.

Crafter se středním rozvorem (L3) a objemem nákladového prostoru od cca 9,9 m³ do 11,3 m³ má místo pro 4 europalety.

Objem nákladového prostoru s pohonem předních kol.

Objem nákladového prostoru

Crafter s dlouhým rozvorem (L4) nabízí místo pro 6 europalet a objem jeho nákladového prostoru je od cca 14,4 m³ do 16,1 m³.

Objem nákladového prostoru s pohonem předních kol.

Objem nákladového prostoru

Crafter s dlouhým rozvorem s převisem (L5) nabízí rovněž místo pro 6 europalet a objem jeho nákladového prostoru je od cca 16,4 m³ do 18,4 m³.

Objem nákladového prostoru s pohonem předních kol.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím