Menu
Zavřít

Crafter valník

Cena od (vč. DPH)
1 121 302,-
Výkon motoru
103 - 130
kW
Spotřeba paliva
9,8 - 13,1
l/100 km
Emise CO₂
0 - 342
g/km

Hodně místa pro materiál.
A celou pracovní partu.

Crafter Valník byl stvořen pro skutečně těžkou práci. Je to totiž drsňák stejně jako ti, kteří ho řídí. O když nemůže udělat všechnu práci za Vás, má na palubě bohatou výbavu, která Vám výrazně usnadní Vaše každodenní úkoly.

Udělejte si sami obrázek
o vozu Crafter valník

Technologie pohonů

Může nasadit osm rychlostních stupňů. Ve všech druzích pohonů

Crafter je jediný vůz své třídy se šesti variantami pohonů a převodovek. Pohon předních kol, pohon zadních kol, pohon všech kol 4MOTION lze podle volby kombinovat s 6stupňovým řazení nebo 8stupňovou automatickou převodovkou. Výkonné srdce představuje speciálně vyvinuté motory TDI dimenzované na extrémní požadavky kladené na užitkový vůz.

Nejlepší pracoviště řidiče

Přístrojová deska, kancelář i odpočívárna v jednom

Jste velkou část svého pracovního dne na cestách? Pak Váš vůz není jen dopravní prostředek. Je místem, kde si třídíte své podklady, sjednáváte schůzky, nabíjíte svůj mobil nebo děláte přestávku na oběd. S četnými odkládacími plochami a přípojkami, volitelným sedadlem ergoComfort s odpružením a na přání s vyhřívaným, koženým multifunkčním volantem je model Crafter Valník na to všechno dokonale připraven.

Vhodný do města

Na cestách v klidu

Na nepřehledných staveništích a úzkých lesních cestách, v těsných ulicích mezi domy: ve voze Crafter Valník Vám pomohou v choulostivých situacích četné inovativní asistenční a bezpečnostní systémy. A Vy tak dorazíte do cíle bezpečně a především v klidu. 

 

Nejlepší hospodárnost

Kvalita se zaplatí

Vysoká dlouhodobá kvalita - nízké servisní náklady. To funguje u vozu Crafter Valník naprosto dokonale. Díky svému robustnímu zpracování, účinným motorů a malému odporu vzduchu se pro Vaši firmu vyplatí. Od prvotní investice až k následnému prodeji.

Nejlepší zajištění nákladu

Vše pevně na svém místě

Když se kufry s nářadím posouvají sem a tam, když padají prkna a když se za jízdy na ložné ploše všechno klepe, to není jen otravné. Drahý materiál se může poškodit nebo může dojít k rozptylování řidiče. Aby se všechno dostalo do cíle bezpečně a v dobrém stavu, nabízí Vám Crafter Valník nejlepší zajištění nákladu ve své třídě: díky 10 volitelným úchytným okům a velkému výběru lišt pro uchycení nákladu.

Individuální nástavby

Perfektně připraven skoro na všechno

Aby se zakázkám dařilo, potřebujete správné vybavení. K tomu patří také vůz sladěný optimálně podle Vašich požadavků. Pro Crafter Valník si tak můžete objednat speciální terénní úpravu vozu, která na maximum využije možností pohonu všech kol 4MOTION. S našimi vozy je možné téměř vše.

Více informací

Nejlepší propojení

Kdykoliv informováni. Už ani vteřinu nudy.

Během normálního pracovního dne strávíme docela dost času na silnici. Jezdíme od zakázky k zakázce, mezitím musíme ještě rychle do skladu a pak v hobby marketu pořídit potřebný náhradní díl. O to je důležitější, abyste měli i přesto o všem přehled. Díky online službám "Car-Net" budete mít ve voze Crafter Valník skoro vždy nejaktuálnější informace a dobrou zábavu.

 

Promyšlený do detailu

Materiál, pracovní parta i stroje jsou mobilní díky vozu Crafter Valník. Pro jejich přepravu nabízí celou nálož možností.

Veškerá výbava

Náklad

Zpět na přehled

Náklad

Materiál, pracovní parta i stroje jsou mobilní díky vozu Crafter Valník. Pro jejich přepravu nabízí celou nálož možností.

Exteriér

Zpět na přehled

Exteriér

Volitelné LED světlomety s denními, potkávacími a dálkovými světly osvítí jízdní dráhu energeticky úsporným způsobem.

Interiér

Zpět na přehled

Interiér

Dobře promyšlené odkládací možnosti a mnoho dalších doplňků dělají z velkorysé kabiny řidiče pohodlné pracoviště.

Funkce

Zpět na přehled

Funkce

Ve voze Crafter Valník budete nejen celý den na správné cestě, ale budete se i dobře bavit a mít ty nejlepší informace.

Asistenční systémy

Zpět na přehled

Asistenční systémy

Inovativní asistenční systémy řidiče a inteligentní bezpečnostní systémy zvládnou s prozíravostí mistrně i povážlivé situace.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen