Správné klima na palubě

Klimatizace

Když se v létě vyšplhá teploměr na 28 stupňů a do Vaší kabiny praží slunce, přijde vhod klimatizace s jednoduchou regulací. Příjemnou teplotu zajistí totiž nejen na Vašem mobilním pracovišti, ale dokonce i v přihrádce spolujezdce. Osvěžující nápoj tak můžete mít vždy po ruce. Můžete se rozhodnout mezi těmito variantami:

Klimatizace s elektronickou regulací

Klimatizace, dodávaná na přání, zajistí díky plynulé regulaci požadovanou teplotu.

Klimatizace "Climatronic"

Klimatizace "Climatronic" , dodávaná na přání, nabízí 2/3zónovou regulaci teploty pro řidiče, spolujezdce a nákladový prostor, příp. prostor pro cestující. Automatické zapínání vnitřní cirkulace vzduchu, senzor kvality vzduchu, další ofukovače a volitelné přídavné topení se postarají o příjemné klima.

Klimatizace s elektronickou regulací a druhým výparníkem

Ofukovače klimatizace, dodávané na přání, se nacházejí nad dělicí stěnou. Klimatizuje prostor pro cestující v případě profesionální přepravy osob nebo nákladový prostor při přepravě nákladu citlivého na teplotu. 

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Crafter valník

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen