Správné klima na palubě

Klimatizace

Když se v létě vyšplhá teploměr na 28 stupňů a do Vaší kabiny praží slunce, přijde vhod klimatizace s jednoduchou regulací. Příjemnou teplotu zajistí totiž nejen na Vašem mobilním pracovišti, ale dokonce i v přihrádce spolujezdce. Osvěžující nápoj tak můžete mít vždy po ruce. Můžete se rozhodnout mezi těmito variantami:

Klimatizace s elektronickou regulací

Klimatizace, dodávaná na přání, zajistí díky plynulé regulaci požadovanou teplotu.

Klimatizace "Climatronic"

Klimatizace "Climatronic" , dodávaná na přání, nabízí 2/3zónovou regulaci teploty pro řidiče, spolujezdce a nákladový prostor, příp. prostor pro cestující. Automatické zapínání vnitřní cirkulace vzduchu, senzor kvality vzduchu, další ofukovače a volitelné přídavné topení se postarají o příjemné klima.

Klimatizace s elektronickou regulací a druhým výparníkem

Ofukovače klimatizace, dodávané na přání, se nacházejí nad dělicí stěnou. Klimatizuje prostor pro cestující v případě profesionální přepravy osob nebo nákladový prostor při přepravě nákladu citlivého na teplotu. 

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o příplatkovou výbavu. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / mimořádná výbava), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy.

Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé mimořádné výbavy za příplatek. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Zavřít

Crafter Valník

 
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen