Pro každou zakázku správná velikost

Ložná plocha

Kdo toho chce hodně zvládnout, musí být také schopen toho hodně přepravit. Kolik přesně to je, neví nikdo lépe než Vy. Crafter Valník existuje proto až ve třech různých délkách a s jednoduchou kabinou nebo dvoukabinou. Vy rozhodnete, jaké kapacity Vaše firma potřebuje.

Střední rozvor, jednokabina

Crafter Valník se středním rozvorem a jednoduchou kabinou je dlouhý 6 204 mm. Přitom má ložnou plochu až 7,1 m² a nabízí místo až třem osobám.

Střední rozvor, dvoukabina

S délkou 6 204 mm má Crafter Valník se středním rozvorem a dvoukabinou ložnou plochu až 5,5 m². Kromě toho přepraví až sedm osob.

Dlouhý rozvor, jednokabina

Crafter Valník s dlouhým rozvorem a jednoduchou kabinou má délku 7 004 mm, ložnou plochu až 8,8 m² a místo až pro tři osoby.

Dlouhý rozvor, dvoukabina

Crafter Valník s dlouhým rozvorem a dvoukabinou přesvědčí délkou 7 004 mm, ložnou plochou až 7,1 m² a prostorem až pro sedm osob.

Dlouhý rozvor s převisem, jednokabina

S délkou 7 404 mm má Crafter Valník s dlouhým rozvorem plus a jednoduchou kabinou ložnou plochu až 9,6 m² a nabízí místo až pro tři osoby.

1 K dostání pouze v kombinaci s jednoduchou kabinou

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Crafter valník

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen