Zajištění ­nákladu

Sedí, pasuje a neviklá se

Crafter Valník má dostatek místa pro materiál, nářadí, balíky a mnoho dalších věcí, které celý pracovní den potřebujete. Kromě toho nabízí skoro stejně tolik chytrých možností, jak všechno zafixovat. Náklad se tak dostane do svého cíle bezpečně a v bezvadném stavu. Máte k dispozici tato řešení:

  • Úchytná oka
  • Úložný box na valníku1
  • Boxy na nářadí (bez vyobrazení)

Úchytná oka

Pro zajištění nákladu je do podlahy zapuštěno až deset úchytných ok, které lze zanořit do jedné roviny s ložnou plochou. 

Úložný box na valníku1

Hliníkový úložný box, pevně přišroubovaný na valníku, nabízí objem 640 l a je dimenzovaný na zatížení 240 kg. Samočinné otevírání a zafixování víka zajistí plynová pružina.

Boxy na nářadí

Na každé straně vozidla lze pod ložnou plochu namontovat až pět uzamykatelných boxů na nářadí. Každý box nabízí objem 71,5 l a zatížitelnost 40 kg.

1 Může vést k prodloužené dodací lhůtě.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Crafter valník

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen