Zajištění ­nákladu

Sedí, pasuje a neviklá se

Crafter Valník má dostatek místa pro materiál, nářadí, balíky a mnoho dalších věcí, které celý pracovní den potřebujete. Kromě toho nabízí skoro stejně tolik chytrých možností, jak všechno zafixovat. Náklad se tak dostane do svého cíle bezpečně a v bezvadném stavu. Máte k dispozici tato řešení:

  • Úchytná oka
  • Úložný box na valníku1
  • Boxy na nářadí (bez vyobrazení)

Úchytná oka

Pro zajištění nákladu je do podlahy zapuštěno až deset úchytných ok, které lze zanořit do jedné roviny s ložnou plochou. 

Úložný box na valníku1

Hliníkový úložný box, pevně přišroubovaný na valníku, nabízí objem 640 l a je dimenzovaný na zatížení 240 kg. Samočinné otevírání a zafixování víka zajistí plynová pružina.

Boxy na nářadí

Na každé straně vozidla lze pod ložnou plochu namontovat až pět uzamykatelných boxů na nářadí. Každý box nabízí objem 71,5 l a zatížitelnost 40 kg.

1 Může vést k prodloužené dodací lhůtě.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o příplatkovou výbavu. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / mimořádná výbava), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy.

Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé mimořádné výbavy za příplatek. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Zavřít

Crafter valník

 
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen