Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Modely T6

Originál: Původní model přezdívaný "Bulli" je již více než 65 let ideálním průvodcem při zvládání nejrozmanitějších výzev všedního dne i volného času.

 

 

 

Transporter skříňový vůz

Pro velké a těžké úkoly.

Transporter skříňový vůz se stále přizpůsobuje rostoucím nárokům. Jeho nákladový prostor se v současnosti vyznačuje funkčností a mnohostranností tak, jako nikdy v minulosti. Příkladné zpracování je výchozím předpokladem, aby tento pracovní nástroj dlouhodobě plnil úkoly, které jsou pro něj určené. Dva rozvory a tři varianty střechy vytvářejí nákladový prostor o objemu až 9,3 m3. Užitečná hmotnost může být až 1,4 t. Součástí jeho sériové výbavy je vždy mimo jiné rádio, telefonní rozhraní a multikolizní brzda.

Showroom

Transporter Valník

Optimálně připravený na každou práci.

Transporter valník podává ty největší výkony - převeze více těžkých přístrojů, více vybavení, větší množství nákladu a více pracovníků. Modulární princip umožňuje dokonalé přizpůsobení ložné plochy, výbavy a kapacity pro přepravu osob. Transporter valník se dodává s jednokabinou i dvojkabinou. Je připravený i pro jízdu po nezpevněných cestách - k dispozici je podvozek v provedení pro špatné cesty.

Showroom

Transporter Podvozek

Základna pro nástavby.

Transporter, jako jediný ve své třídě, nabízí podvozek s užitečnou hmotností až 1 600 kg, na který mohou být namontovány různé nástavby. Transporter podvozek se dodává s jednokabinou i dvojkabinou. Volitelná konzola na přístrojové desce s šachtou 1-DIN je pak místem pro instalaci ovládacího panelu, který je specifický pro každou nástavbu.

Showroom

Transporter Kombi

Osvědčí se při každodenním nasazení.

Transport pracovní síly - to je řemeslo, které zastává Transporter kombi. Poskytuje místo až pro devět osob i spoustu místa v nákladovém prostoru a osvědčí se v každodenním nasazení. Robustní potahy sedadel a pryžová podlahová krytina, která tlumí hluk, se snadno udržují v čistotě. Funkce "Easy Entry" ve druhé řadě sedadel pak zajistí cestujícím na zadních místech velmi komfortní nastupování i vystupování.

Showroom

Caravelle

Přeprava osob na nejvyšší úrovni.

Caravelle již po dobu 30 let splňuje nejvyšší nároky na profesionální přepravu osob. K jeho přednostem patří komfortní design interiéru a nejmodernější infotainment systémy ve spojení s dokonale promyšlenou a flexibilní kabinou řidiče. Pro realizaci různých nároků na přepravu pasažérů jsou k dispozici různé konfigurace sedadel od 4 do 9 míst. A díky nízké spotřebě paliva je Caravelle také z ekonomického hlediska dokonalým řešením přepravy osob.

Showroom

Multivan

Vynikající i ve své šesté generaci.

Důvodem k nadšení není pouze jeho velkorysá nabídka místa a komfortní využití prostoru. Všechny nároky splní také vysoce kvalitní výbava interiéru s nejmodernějšími infotainment systémy a pokrokovými asistenčními systémy, stejně jako mimořádně efektivní motory. Užijte si maximální flexibilitu, kterou umožňuje inteligentní systém vodicích lišt - Multivan lze několika snadnými úkony přizpůsobit Vašim potřebám.

Multivan

California

Na cestách jako doma.

Ať ve všední den nebo na dovolené - California je ideálním automobilem pro cestování a trávení volného času, ve které se budete všude cítit jako doma. Díky sériové vyklápěcí střeše se California několika snadnými úkony promění na ložnici až se čtyřmi lůžky. Můžete se těšit na efektivní motory, vysoce kvalitní výbavu interiéru, moderní infotainment a asistenční systémy.

California